Letenka do Dublinu z Bratislavy už od 87 Eur !

By: Daniel Dudek-Corrigan - CC BY 2.0

Spoznajte Írsku kultúru a doprajte si výlet do mesta Vikingov (Dublin) len za 87 Eur s cestovnou spoločnosťou Ryanair. V cene je letenka tam + spiatočná letenka. Dublin patrí medzi najnavštevovanejšie Európske destinácie vďaka skvelej atmosfére a priateľských podmienok. O Dubline sa vraví, že je jedno z najskromnejších a priateľských miest.

Čo navštíviť v Dubline ?

Dublin Castle – je symbolom až 700 ročnej britskej nadvlády. Je to stavba z 18. storočia a má povesť viac ako palác než hrad. Jediným pozostatkom originálnej anglo-normandskej pevnosti je Record Tower. Famóznou časťou hradu je jeho podzemie.

Dublin Zoo – zoo bola založená v roku 1830. Až 12–hektárová zoologická záhrada v Dubline patrí medzi najstaršie na svete. ( www.dublinzoo.ie )

National Museum – Múzeum úžasných exponátov z doby bronzovej, železnej doby keltskej, vikingských artefaktov a egyptských artefaktov. Medzi najzaujímavejšie patria kalich z Ardaghu, považovaný za najlepší príklad keltského umenia na svete. Klenotom zbierky je taktiež brošna Tara. Je úžasne dekorovaná zlatým filigránom, ametystom, glazúrou  a jantárovými prstencami ( www.museum.ie )

Informácie:

Odlieta sa letecky z Bratislavy ( Rezervovať letenku )

Prezrite si ubytovanie Dubline ( Rezervovať hotel )

Odporúčame si prečítať dopravu z letiska v Dubline ( TU )

Zistite si aktuálne počasie k Vášmu výletu a predpoveď na najbližšie dni ( TU )

 

V prípade ak sa rozhodnete navštíviť Dublin tak nám napíšte do komentárov ako ste boli spokojný s výletom, budeme radi za Vaše názory.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

ZDIEĽAŤ

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.