Letenka do Dublinu z Bratislavy už od 87 Eur !

By: Daniel Dudek-Corrigan - CC BY 2.0

Spoznajte Írsku kultúru a doprajte si výlet do mesta Vikingov (Dublin) len za 87 Eur s cestovnou spoločnosťou Ryanair. V cene je letenka tam + spiatočná letenka. Dublin patrí medzi najnavštevovanejšie Európske destinácie vďaka skvelej atmosfére a priateľských podmienok. O Dubline sa vraví, že je jedno z najskromnejších a priateľských miest.

Čo navštíviť v Dubline ?

Dublin Castle – je symbolom až 700 ročnej britskej nadvlády. Je to stavba z 18. storočia a má povesť viac ako palác než hrad. Jediným pozostatkom originálnej anglo-normandskej pevnosti je Record Tower. Famóznou časťou hradu je jeho podzemie.

Dublin Zoo – zoo bola založená v roku 1830. Až 12–hektárová zoologická záhrada v Dubline patrí medzi najstaršie na svete. ( www.dublinzoo.ie )

National Museum – Múzeum úžasných exponátov z doby bronzovej, železnej doby keltskej, vikingských artefaktov a egyptských artefaktov. Medzi najzaujímavejšie patria kalich z Ardaghu, považovaný za najlepší príklad keltského umenia na svete. Klenotom zbierky je taktiež brošna Tara. Je úžasne dekorovaná zlatým filigránom, ametystom, glazúrou  a jantárovými prstencami ( www.museum.ie )

Informácie:

Odlieta sa letecky z Bratislavy ( Rezervovať letenku )

Prezrite si ubytovanie Dubline ( Rezervovať hotel )

Odporúčame si prečítať dopravu z letiska v Dubline ( TU )

Zistite si aktuálne počasie k Vášmu výletu a predpoveď na najbližšie dni ( TU )

 

V prípade ak sa rozhodnete navštíviť Dublin tak nám napíšte do komentárov ako ste boli spokojný s výletom, budeme radi za Vaše názory.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.