CANCÚN v Mexiku – priame lety z Viedne od 583€!

Mexiko zo vzduchu
By: dronepicr - CC BY 2.0

Exotika volá! Ak uvažujete nad zimných výletom do horúcich destinácií, máme tu pre vás tip na letenky do letoviska Cancún v Mexiku. Letenky s Austrian Airlines bez prestupu sú aktuálne dostupné od 583€!

Všetky termíny si môžete pozrieť na tejto stránke. Ceny sa tam hýbu medzi 583€-589€ a sú dostupné od novembra 2021 do marca 2022.

Letieť sa dá dokonca lacnejšie aj z Košíc – za 559€. V tomto prípade najskôr poletíte z Košíc do Viedne a následne z Viedne do Cancúnu. Pri týchto letenkách sú dostupné termíny na január – marec 2022(viac na tejto stránke)

Zimné obdobie je pritom najlepším obdobím na návštevu tohto mexického letoviska – predovšetkým termíny od januára do marca.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 23 cm a váhou do 8kg. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa priplatiť podpalubná.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Cancún
583-589€
november 2021 – marec 2022
Košice
Cancún
559€
január – marec 2022

Tip na ubytovanie

Emporio Cancun4**** rezort v Cancúne s viac ako 3500 hodnoteniami s priemerom 8,4/10. Má vlastné bazény, vlastnú pláž, wellness centrum či vlastné fitnescentrum. Za 10 nocí tu zaplatíte ako dvojica za izbu s balkónom, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou či WiFi 1110€ – 555€/osoba, 55,5€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Cancúne na tejto stránke – tých možností sú stovky. 

Covid-19: Podmienky vstupu do Mexika a návrat na Slovensko

Mexiko aktuálne nevyžaduje pri vstupe ani test ani karanténu – no ako píše Ministerstvo zahraničných vecí, pri vstupe je potrebné vedieť doložiť potvrdenie o zabezpečení ubytovania, poistenie a spiatočnú letenku.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Viedne do Cancúnu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?