BULHARSKO – júlové letenky z Viedne už za 19€!

Sand on the beach. Blurred background of bridge and sunrise.

A čo by ste povedali na dovolenku v Bulharsku na druhú polovicu júla? Máme tu pre vás tip na letenky už za 19€ a pripájame aj tip na ALL INCLUSIVE ubytovanie za 288€/osoba/týždeň.

Za najnižšiu cenu ponúka Ryanair letenky do Burgasu v termíne 17-24.7.2021. V sobotu ráno odletíte a o týždeň v sobotu doobeda ste naspäť. Slovak Lines už jazdí na letisko vo Viedni aj v noci a teda nie je problém stihnúť ani veľmi skoré ranné odlety.

Ak by vám však termín nevyhovoval – za dvojciferné čiastky sa dajú kúpiť letenky v mnohých mnohých dátumoch.

Prípadne si pozrite aj ďalšie kalendáre termínov na linky do Burgasu na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Burgas
19€
17-24.7.2021

Tip na ubytovanie

Riagor Hotel – ubytovanie priamo na Slnečnom Pobreží 300 metrov od pláže. Za ALL INCLUSIVE ubytovanie na 7 nocí zaplatíte ako dvojica 576€ – 288€/osoba, 41€/osoba/noc. Prístupnú budete mať izbu s balkónom, klimatizáciou, WiFi, vlastnou kúpeľňou či TV. V exteriéri sa nachádza bazén a 900 metrov od zariadenia aj Aquapark. Slnečné pobrežie sa nachádza asi 26 kilometrov od letiska Burgasu.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení na tejto stránke.

Vstup do Bulharska a návrat na Slovensko

Na vstup do Bulharska je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19/prekonaní ochorenia. Viac info na stránkach MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?