Brusel – Dominikánska republika za 291€!

By: Ben Kucinski - CC BY 2.0

Za veľmi dobré ceny sa aktuálne na stránkach L'tur objavili letenky z Bruselu do Dominikánskej republiky do letoviska Punta Cana. Tie najlacnejšie začínajú na 291€!

Ak teda máte záujem spojiť si dovolenku v Dominikánskej republike s návštevou Bruselu, nech sa páči. Letenky sú v last minute termínoch. Letieť sa dá buď ešte tento mesiac alebo začiatkom marca. Samotná stránka je v nemčine, avšak s použitím napríklad Google Translate by nemal byť veľký problém rezerváciou letenky prejsť bez najmenších problémov. 

Brusel je veľmi dobre letecky dostupné mesto. Pre Slovákov bude asi najvýhodnejšie využiť ponuku spoločnosti RyanAir, ktorá lieta do Bruseli priamo z Bratislavy. Z Budapešti lieta RyanAir taktiež, spolu s leteckou spoločnosťou WizzAir. 

EDIT 12:26: Letenky sa už stihli všetky rozpredať


 

Letenky do Dominikánskej republiky

 Odlet: Brusel  |  Termín: 6-20.3 2016  |  Cena: 291€

Rezervovať

Konkrétne ku tomuto termínu môžete do Bruselu z Budapešti letieť 5.3.2016 za 25€ s WizzAir(+poplatky za batožinu, keďže nabalení budete asi viac) a vrátiť sa z Bruselu do Bratislavy 23.3.2016 s letenkou za 31€(+opäť poplatky za batožinu naviac) od spoločnosti RyanAir. 


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania cez internet odporúčame nasledujúce dve stránky

Booking.com – najznámejší web s veľmi veľkou ponukou ubytovacích zariadení. Bezproblémová rezervácia a často krát značné zľavy.

Airbnb – alternatívou môže byť ubytovanie u miestnych hostiteľov na stránkach AirBNB

letenky Punta Cana

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?