Bratislava – Londýn – Mexiko a späť za 334€!

By: Drew And Merissa - CC BY 2.0

Chceli by ste si ešte tento mesiac urobiť dovolenku? Mexiko by mohlo byť tou správnou voľbou. V aktuálnej ponuke spoločnosti Thomson Airways sa dajú nájsť letenky z Londýna do Cancúnu za výnimočne nízku cenu 294€! 

Ceny leteniek z Budapešti či Viedne sa pri tom do Cancúnu pohybujú medzi 600-700€. Termínov je dostupných niekoľko na prelome januára a februára, ale nenechajte sa oklamať. To, že je termínov viac neznamená, že nebudú onedlho vypredané.

Do Londýna sa dá dostať jednoducho z Bratislavy vďaka spoločnosti RyanAir. V termíne, ktorý sme pre vás vybrali za spiatočné letenky do Londýna zaplatíte 40€, avšak dá sa ísť s cenou aj nižšie. Za letenky nezaplatíte veľké peniaze ani pri letenkách z Košíc či Popradu.

Nezabudnite, že kým RyanAir lieta na letiská Stansted a Luton, do Mexika a späť budete letieť z letiska London Gatwick. Príjemnú cestu 🙂


Letenky z Londýna do Cancúnu

 Odlet: Londýn |  Termín: 20.1.- 3.2.2016 |  Cena: 294€

Rezervovať

Ďalšie termíny za túto cenu: 27.1.-10.2.2016, 20.1.-10.2.2016

letenky Cancún


Letenky z Bratislavy do Londýna

 Odlet: Bratislava |  Termín: 19.1.- 6.2.2016 |  Cena: 40€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 48€

letenky Londýn


Ubytovanie

V prípade, že si chcete zarezervovať ubytovanie online, využite booking.com. Pri väčšine zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.