Biznis trieda do USA v zľave 60% s Aer Lingus – letenky za 1399€

Spoločnosť Aer Lingus prináša zľavu 60% na biznis triedu do USA. Vďaka tejto ponuke môžete počas letnej sezóny letieť do Ameriky za len 1399€. Informuje o tom portál Pelipecky.sk. Letenky zakúpite na Pelikane tu. V ponuke sú letenky z Budapešti do Washingtonu na August.

Biznis trieda Aer Lingus A330 poskytuje cestujúcim skutočný luxus a pohodlie. Sedadlá sa rýchlo premieňajú na plne skladateľné lôžka, čo umožňuje výborný odpočinok počas letu. Okrem toho, cestujúci majú možnosť individuálneho nastavenia sedadla vrátane masážnych funkcií, čo prispieva k ešte väčšiemu pohodliu a relaxu.

Jednou z hlavných výhod biznis triedy Aer Lingus A330 je výber vynikajúcich jedál a nápojov pripravených írskymi šéfkuchármi. Cestujúci sa môžu tešiť na chutné predjedlá, hlavné jedlá a dezerty, ktoré spĺňajú aj náročné gurmánske požiadavky. K týmto jedlám sa podávajú vybrané vína a nápoje, čo ešte viac umocňuje gastronomický zážitok.

Palubná zábava a pripojenie na internet sú na vysokej úrovni. Cestujúci majú prístup k osobným obrazovkám s bohatým výberom filmov, televíznych programov, hudby a hier. Samozrejmosťou je Wi-Fi.

 

Zdroj: Pelipecky.sk

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?