Biznis trieda do USA v zľave 60% s Aer Lingus – letenky za 1399€

Spoločnosť Aer Lingus prináša zľavu 60% na biznis triedu do USA. Vďaka tejto ponuke môžete počas letnej sezóny letieť do Ameriky za len 1399€. Informuje o tom portál Pelipecky.sk. Letenky zakúpite na Pelikane tu. V ponuke sú letenky z Budapešti do Washingtonu na August.

Biznis trieda Aer Lingus A330 poskytuje cestujúcim skutočný luxus a pohodlie. Sedadlá sa rýchlo premieňajú na plne skladateľné lôžka, čo umožňuje výborný odpočinok počas letu. Okrem toho, cestujúci majú možnosť individuálneho nastavenia sedadla vrátane masážnych funkcií, čo prispieva k ešte väčšiemu pohodliu a relaxu.

Jednou z hlavných výhod biznis triedy Aer Lingus A330 je výber vynikajúcich jedál a nápojov pripravených írskymi šéfkuchármi. Cestujúci sa môžu tešiť na chutné predjedlá, hlavné jedlá a dezerty, ktoré spĺňajú aj náročné gurmánske požiadavky. K týmto jedlám sa podávajú vybrané vína a nápoje, čo ešte viac umocňuje gastronomický zážitok.

Palubná zábava a pripojenie na internet sú na vysokej úrovni. Cestujúci majú prístup k osobným obrazovkám s bohatým výberom filmov, televíznych programov, hudby a hier. Samozrejmosťou je Wi-Fi.

 

Zdroj: Pelipecky.sk

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.