All Inclusive Last Minute dovolenka v Turecku s odletom z Bratislavy iba za 374€ na 7 nocí

Kemer, Turecko
Kemer, Turecko / Photo by Oleksii Hubskyi on Unsplash

Teplé dni sa nekončia s koncom augusta! Užite si last minute dovolenku v malebnom tureckom letovisku Kemer – Camyuva. Ponuka zahŕňa odlet z Bratislavy, 7 nocí v hoteli Moms Kemer za 374 EUR na osobu All Inclusive

Hotel a lokalita

Hotel Moms Kemer sa nachádza v obľúbenom letovisku Kemer – Camyuva. Tento menší  a dobre hodnotený hotel je ideálnou voľbou pre nenáročných klientov, ktorí si chcú užiť pokojnú dovolenku. Do centra letoviska Kemer je to len 5 km, kam vás za pár minút doveze taxi.

Čo vás tam čaká?

Vybavenie hotela zahŕňa všetko, čo potrebujete pre pohodový pobyt. Na výber máte z dvojpostelových izieb, ktoré sú vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom alebo terasou. Stravovanie je riešené formou all inclusive, takže nemusíte riešiť, kde budete jesť a piť. A ak si chcete oddýchnuť, vonkajší bazén, lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma. Na pláž to máte 400 metrov a aj v plážovom bufete môžete využívať all inclusive služby.

Aktivity a zábava

Na hotelových hosťoch je, ako si naplánujú svoj čas. Môžu si zahrať stolný tenis, basketbal alebo plážový volejbal, a ak máte záujem o vodné športy, tie sú k dispozícii za poplatok na pláži.

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 30

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.