All Inclusive Last Minute dovolenka v Turecku s odletom z Bratislavy iba za 374€ na 7 nocí

Kemer, Turecko
Kemer, Turecko / Photo by Oleksii Hubskyi on Unsplash

Teplé dni sa nekončia s koncom augusta! Užite si last minute dovolenku v malebnom tureckom letovisku Kemer – Camyuva. Ponuka zahŕňa odlet z Bratislavy, 7 nocí v hoteli Moms Kemer za 374 EUR na osobu All Inclusive

Hotel a lokalita

Hotel Moms Kemer sa nachádza v obľúbenom letovisku Kemer – Camyuva. Tento menší  a dobre hodnotený hotel je ideálnou voľbou pre nenáročných klientov, ktorí si chcú užiť pokojnú dovolenku. Do centra letoviska Kemer je to len 5 km, kam vás za pár minút doveze taxi.

Čo vás tam čaká?

Vybavenie hotela zahŕňa všetko, čo potrebujete pre pohodový pobyt. Na výber máte z dvojpostelových izieb, ktoré sú vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom alebo terasou. Stravovanie je riešené formou all inclusive, takže nemusíte riešiť, kde budete jesť a piť. A ak si chcete oddýchnuť, vonkajší bazén, lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma. Na pláž to máte 400 metrov a aj v plážovom bufete môžete využívať all inclusive služby.

Aktivity a zábava

Na hotelových hosťoch je, ako si naplánujú svoj čas. Môžu si zahrať stolný tenis, basketbal alebo plážový volejbal, a ak máte záujem o vodné športy, tie sú k dispozícii za poplatok na pláži.

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 30

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.