All-Inclusive Last-Minute dovolenka v Egypte za 417 EUR na 7 nocí z Bratislavy

Marsa Alam Egypt
Marsa Alam Egypt
Chcete zažiť nezabudnuteľnú dovolenku v Egypte? Vyberte si all inclusive pobyt v nádhernom hoteli Blue Reef Resort v Marsa Alam a užite si luxusný pobyt plný zážitkov.

Podrobnosti o pobyte

  • Dátumy pobytu: 14.06. – 21.06.2024
  • Trvanie: 8 dní / 7 nocí
  • Stravovanie: All Inclusive
  • Typ izby: Izba pre dvoch
  • Cena za dve osoby: 833 €
  • Cena za osobu: 417 €

Hotel Blue Reef Resort sa nachádza priamo pri pieskovo-oblázkovej pláži v Marsa Alam, približne 40 km od letiska. Hotelový komplex je ideálny pre potápanie a šnorchlovanie, ponúka moderné vybavenie a arabskú architektúru.

Hotel ponúka vstupnú halu, recepciu, hlavnú reštauráciu, rybiu à la carte reštauráciu, bary pri bazéne a pláži a Wi-Fi v lobby zdarma. K dispozícii sú dva bazény pre dospelých (jeden vyhrievaný v zime) a detský bazén, slnečníky a lehátka pri bazénoch sú zdarma.

Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, trezorom a balkónom alebo terasou. Môžete si vybrať izbu s výhľadom na more alebo rodinnú izbu.

Jedlá

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, snack počas dňa, kávu, čaj a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v určených hodinách a miestach.

Šport a zábava

Hotel ponúka animačné programy, večerný program, stolný tenis, posilňovňu, plážový volejbal, detské ihrisko a detský klub. Za poplatok sú k dispozícii biliard, sauna, masáže a potápačské centrum.

Počasie a aktivity

V júni v Marsa Alam očakávajte slnečné a teplé počasie s priemernými teplotami okolo 30-35°C. Môžete sa tešiť na potápanie, šnorchlovanie, vodné športy alebo relax na pláži.

Nezmeškajte príležitosť zažiť luxusnú dovolenku v Egypte. Rezervujte si svoju dovolenku ešte dnes!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.