Albánsko: Letenky + Ubytovanie v Tirane iba za 37 €

tirana v albánsku
By: Ruben Holthuijsen - CC BY 2.0

Urobte si výlet do menej tradičnej destinácie do Albánska z blízkeho budapeštianskeho letiska. Letí sa priamo do Tirany. Náš tip je napríklad na dve noci v apríli, kedy kúpite letenky už za 20 eur za spiatočné letenky so všetkými poplatkami. Letí sa so spoločnosťou Wizz Air.

V cene je aj príručná batožina o rozmeroch max 55x40x23 cm a váha do 10kg. čo vám bohate postačí na tie dve noci.

Letenky do Tirany

Prečítajte si viac o Tirane v blogu Tomáša Kubuša. – „Potom ako sa pár hodín túlame tiranskými ulicami som si všimol jedno. Od dnes sa mi bude s Tiranou spájať jedno slovo. Kaviarničky. Mám pocit, že sú všade kam sa pohneme a vždy v nich posedávajú ľudia. (čitať viac…)

Ubytujte sa v Tirane

Ubytujte sa lacno a kvalitne. Napríklad v hoteli All Stars Hostel in Tiranë (hodnotenie 8,5/10) kde zaplatíte za izbu iba 34 eur za dve noci. Na osobu je to teda 17 eur na dve noci ak idete dvaja. (ak idete traja ešte menej). alebo si vyberte jeden z mnohých hotelov v Tirane.

Spolu teda letenky 20 € + ubytovanie od 17 € = 37 € na dve noci aj s letenkami.

Albánsko je lacná krajina s chutným jedlom. Na jedle a pití teda neminiete žiaden majland. Rovnako aj doprava je tam lacná. Z letiska sa dostanete autobusom za 30 minút a 2 € alebo taxíkom do 20 €. Poprípade si požičajte autowizz z budapesti do tirany

 

 

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.