AKCIA spoločnosti Volotea: Lyon či Nantes za 18€!

letenky do Nantes a Lyonu za 18€

Máme tu ďalšiu akciu spoločnosti Volotea, v ktorej si máte možnosť zaletieť veľmi lacno do francúzskych miest Lyon a Nantes.

Spiatočné letenky s odletom z Viedne a Prahy začínajú na 18€ za let tam aj naspäť dohromady.

Termíny nájdete hlavne na máj 2019, no jednosmerné letenky sa nájdu aj na jún či apríl. Termíny si viete kuknúť keď si na stránkach Volotea vyhľadáte danú linku v hociktorom termíne. Následne vám to ukáže kalendár termínov 

Taktiež keby ste potrebovali jednosmernú letenku z alebo do Bilbaa, Marseille či Bordeaux takéto letenky sa v ponuke Volotea nachádzajú tiež za akciovú cenu 9-13€ – no ak nechcete letieť na veľmi dlhý termín ide kupovať za akciovú cenu iba jednosmerky.

Aj pri Nantes aj pri Lyone sa dá za takúto cenu nakúpiť bez členstva „Megavolotea“. Ak vám to bude ukazovať takúto cenu iba s členstvom – najlacnejšie letenky sa už vypredali.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Dohromady môžu mať spolu najviac 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Lyon
18€
napr. 10-20.5.2019
Viedeň
Nantes
18€
napr. 24-27.5.2019

Kde hľadať ubytovanie?:

  • Booking.com odporúčame vždy ako prvú voľbu. Nájdete tu obrovské množstvo zariadení z ktorých väčšinou nie je problém si vybrať.
  • Ak by ste potrebovali ponúk viac – kuknite na Airbnb.com. Tu nájdete o niečo iné ponuky – ponuky miestnych. Tie vám dajú na vašu dovolenku či výlet nejakú izbu, byt či dom na prenájom

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Prahy do Lyonu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?