Akcia! Letenky zo Štokholmu na Portoriko už od 303€!

Porto Riko Pláž
By: Breezy Baldwin - CC BY 2.0

Radi by ste leteli na Karibské ostrovy? Kuba a Dominikánska republika sú pre vás až moc drahé? Zbystrite! Aktuálne máte možnosť letieť do Portorika zo Štokholmu už od výborných 303€!

A to všetko vďaka spoločnosti Norwegian Air, ktorá ponúka letenky zo Stockholmu do San Juan už od výborných 303€! Letenky sú dostupné len v málo termínoch(s podobnou cenou) vo veľmi obmedzenom množstve počas januára či februára a vzhľadom na samotnú cenu by ste nemali váhať príliš dlho, lebo sa vám stane to čo niektorým pri posledných lacných letoch do Rio de Janeiro. Proste sa vypredajú. 

Letenky pre tých, ktorí sa majú ako dostať alebo bývajú v Škandinávii. Prípadne môžete využiť ponuky spoločností RyanAir či WizzAir a aj keď sa do Nórska odveziete lietadlom, stále zaplatíte sumy, ktoré ani zďaleka nedosahujú priemerné ceny letov do Portorika.


Letenky Stockholm – San Juan

 26.1.- 9.2.2016 – 303€ – Rezervovať

letenky san juan

 


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie online? Využite služby booking.com, na ktorom nájdete naozaj veľa ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ak sa chcete ubytovať u miestnych, môžete využiť web https://cs.airbnb.com/.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)