AKCIA! Cancún s odletom z Mníchova za výbornú cenu 299€!

By: dronepicr - CC BY 2.0

Parádna akcia sa objavila pri letenkách do mexického letoviska Cancún pri odlete z nemeckého Mníchova. Spiatočné letenky sú na budúci rok dostupné za šialene nízku cenu 299€ za let tam aj naspäť dohromady!

Dostupné sú termíny od januára do júna 2022. Odporúčame zvoliť predovšetkým prvé mesiace budúceho roka. Vtedy môžete očakávať najlepšie počasie.

Rovnako tak odporúčame rezervovať čím skôr. Je možné, že táto akcia nepotrvá dlho – prípadne sa letenky rozpredajú.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa dva krát – jeden krát v Madride a druhý krát v Mexico City. V základnej cene letenky je možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. No ak by bolo treba aj ďalšiu podpalubnú batožinu, dá sa samozrejme dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Cancún
299€
január – jún 2022

Ako sa dostať do Mníchova?

Ak nemáte možnosť odviezť sa do Mníchova vlastným autom, do Mníchova jazdí aj Flixbus. Pri zakúpení lístkov z Bratislavy je cena od 27€ v jednom smere. Pri lístkoch z Viedne od 20€ v jednom smere. Viac na stránkach Flixbusu. 

Covid-19: Podmienky vstupu do Mexika a návrat na Slovensko

Mexiko aktuálne nevyžaduje pri vstupe ani test ani karanténu – no ako píše Ministerstvo zahraničných vecí, pri vstupe je potrebné vedieť doložiť potvrdenie o zabezpečení ubytovania, poistenie a spiatočnú letenku.

Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

AKCIA! Cancún s odletom z Mníchova za výbornú cenu 299€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)