Airbnb rozdáva 35€ ako vstupný bonus úplne zadarmo

Airbnb logo

Ak si o Airbnb.com ešte nepočul, teraz je tá správna príležitosť dozvedieť sa o tejto službe niečo viac. Spoločnosť sa totižto rozhodla rozdávať svojim novým užívateľom vstupný bonus 35€ len za to, že sa u nich zaregistrujete. Ale pekne po poriadku…

Čo je to vlastne Airbnb.com? 

Airbnb je pre mnohých ľudí ešte stále neznáma služba. No čím ďalej tým rýchlejšie – a to aj na Slovensku, si získava pozornosť nie len ľudí, ktorí sa aktívne zaujímajú o cestovanie.

V skratke ide o službu v ktorej má každý možnosť ponúknuť ostatným cestovateľom možnosti ubytovania. Ak má niekto veľký byt, ponúkne ostatným izbu na prenájom. Ak má niekto v populárnom meste nevyužitý byt, ponúkne ho na prenájom na Airbnb. Nájdete tu pokojne aj domy, apartmány, štúdia a proste všetko, kde sa dá bývať. 

Veľkou výhodou tohto portálu je to, že ubytovanie môže ponúknuť úplne každý. Stačí sa zaregistrovať, ponúknuť izbu, apartmán či byt. 

To, prečo sa Airbnb stalo tak populárnym je fakt, že ceny sú tu často krát značne nižšie ako ceny v hoteloch či hosteloch. Predovšetkým v západných mestách, kde je cena ubytovania väčšinou veľmi vysoká sa tu dajú nájsť zaujímavé ponuky.

Ako môžete získať vstupný bonus 35€ úplne zadarmo?(a pomôcť aj nám?)

Airbnb má v sebe zabudovanú možnosť umožňujúcu každému pozvať cez svoj odkaz na tento portál svojich známych či priateľov a každý, kto sa zaregistruje cez tento odkaz dostane vstupný bonus.

Bežne sa táto suma pohybuje od 15€ do 30€. Väčšinu času mi príde, že sa to drží na 20-25€. Tieto dni však Airbnb ponúka vstupný bonus až vo výške 35€, čo môže byť pokojne suma za ubytovanie v niektorom z európskych miest na noc pre dvoch. 

Podmienky na uplatnenie tohto bonusu sú jednoduché:

  1. Zaregistrovať sa cez tento odkaz
  2. Zakúpiť si ubytovanie s cenou najmenej 72€

A treba myslieť na to, že kredity sú platné iba rok. Následne prepadnú a nebudete mať z tohto vstupného bonusu nič. 

Následne za každého, kto sa cez nás zaregistruje, získa vstupný bonus a nakúpi si ubytovanie za aspoň 72€ dostaneme aj my kredit 22€. Ak nás teda chcete aj takýmto spôsobom podporiť, vopred by sme sa vám radi poďakovali.

Umožňuje nám to vám každý deň prinášať zaujímavé tipy na lacné cestovanie a informácie o krajinách zo všetkých kútov sveta.

Airbnb zľava

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

4 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.