AIR ASIA: Letenky po Ázii s cenou už od 2€!

Ázia - nebo plné farieb
By: Davidlohr Bueso - CC BY 2.0

Máte naplánovanú dovolenku v Ázii na začiatok budúceho roka a ešte stále plánujete aké miesta vôbec navštívite? Máme pre vás dobrú správu! Navštíviť toho môžete viac ako ste vôbec čakali! 

Všetko vďaka aktuálnemu „veľkému výpredaju“ leteniek známej ázijskej nízkonákladovej spoločnosti Air Asia, ktorá ponúka letenky na rôznych trasách v ázijskom regióne už od 2€ za jednosmernú letenku a 4€ za spiatočnú letenku. 

Letenky je možné rezervovať na obdobie od 4. januára do 31. augusta 2017.

Nakupovať ich budete môcť za podobné sumy iba do 19. júna, avšak za predpokladu, že sa letenky nevypredajú skôr, čo pri podobných cenách nemusí byť vôbec nepravdepodobné. 

Stránka ide niekedy pomalšie. Ak by vám vyhadzovala chybu „Object reference not set to an instance of an object.“, u nás pomohla zmena prehliadaču.

Prejsť na Akciu

Letenky po Ázii od 2€

Ubytovanie

S ubytovaním to taktiež nemusí byť nič náročné. Stačí si prejsť aktuálne ponuky napríklad aj na weboch uvedených nižšie a celkom určite niečo nájdete. Nebude to síce tak lacné ako aktuálne letenky Air Asia, ale nemôžete mať predsa všetko!  

  • Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete
  • Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

akcia air asia na letenky po ázii

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno