7 nocí na Sicílii od 230 eur za letenku a ubytovanie!

Spiatočné letenky na Sicíliu z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Ryanair sú dostupné na začiatku sezóny v júni (keď už je teplo na kúpanie ale ešte nie sú preplnené pláže) iba od 69 eur!

V tejto cene máte jednu príručnú batožinu 55cm x 40cm x 20cm a váhou do 10 kg a jednu malú batožinu o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm.  Takže naľahko sa pohodlne zbalíte. (aj tak bude teplo).

Pozrite si termíny a rezervujte letenky buď cez Ryanair alebo Pelikán (v slovenčine).

 Ubytujte sa napríklad na jednej z najkrajších pláži v Taliansku v San Vito Lo Capo už od 315 eur za 7 nocí pre 2 osoby v dobre hodnotenom Residence II Baglio alebo si jednoducho vyberte z ponuky od 280 eur na 7 nocí pre dve osoby.

 V San Vito Lo Capo nájdete aj supermarket s dobrými cenami a so super talianskymi potravinami.

 Na tomto ostrove odporúčame požičať si aj auto. Dá sa perfektne spoznať na aute a cenovo to vychádza veľmi dobre, keď si zrátame nutné transfery z letiska a podobne. Vyzdvihnite si ho už na letisku. Cena je od 190 eur na celý pobyt.

Spolu vás to môže výjsť za letenku a ubytovanie od 230 eur na 7 nocí. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.