5 nocí v Miláne od 113 Eur (letenka + ubytovanie)

By: paul bica - CC BY 2.0

Na nákupy či za históriou a oddychom do mesta módy, do Milána, sa momentálne môžete dostať od 40 Eur za spiatocňé letenky. To je zaujímavá cena čo poviete?

 Letenky do Milána

Letenky so spoločnosťou RyanAir z Bratislavy na milanské letisko Bergamo sú za takúto nízku cenu dostupné v termíne 25.-30. marec (streda – pondelok) – čiže spojené s víkendom (o to menej dovolenky treba :)).

Ako sa dostaneme z letiska Bergamo v Miláne do centra? Jednoducho autobusom alebo vlakom od 6 Eur. Prečítajte si náš jednoduchý návod.

 Ubytovanie v Miláne

Náš tip je lacný a dobre hodnotený Hostel Star San Siro Fiera , vzdialený iba 1 km od slávneho štadióna San Siro, ktorý je domov legendárneho AC Milána. Iba pár metrov od hotela je zastávka autobusu, odkiaľ sa pohodlne dostanete do centra autobusom č. 80 a cesta trvá cca 20 minút.

V hoteli je Wi-Fi zdarma, takže nie je problém si prezerať letenkyzababku.sk ;).. Okrem toho je však k dispozícii aj non-stop recepcia s milým a ochotným personálom, ktorý vám poradí kam ísť a čo vidieť. a ako bonus máte raňajky v cene.

  • Cena: od 145 Eur za dve osoby / 5 nocí. 

 Celková cena LETENKY + UBYTOVANIE = 113 Eur / osoba 

  Ak máte otázky, hľadáte letenky alebo spolucestjúceho – využite naše fórum.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.