5 nocí v Miláne od 113 Eur (letenka + ubytovanie)

By: paul bica - CC BY 2.0

Na nákupy či za históriou a oddychom do mesta módy, do Milána, sa momentálne môžete dostať od 40 Eur za spiatocňé letenky. To je zaujímavá cena čo poviete?

 Letenky do Milána

Letenky so spoločnosťou RyanAir z Bratislavy na milanské letisko Bergamo sú za takúto nízku cenu dostupné v termíne 25.-30. marec (streda – pondelok) – čiže spojené s víkendom (o to menej dovolenky treba :)).

Ako sa dostaneme z letiska Bergamo v Miláne do centra? Jednoducho autobusom alebo vlakom od 6 Eur. Prečítajte si náš jednoduchý návod.

 Ubytovanie v Miláne

Náš tip je lacný a dobre hodnotený Hostel Star San Siro Fiera , vzdialený iba 1 km od slávneho štadióna San Siro, ktorý je domov legendárneho AC Milána. Iba pár metrov od hotela je zastávka autobusu, odkiaľ sa pohodlne dostanete do centra autobusom č. 80 a cesta trvá cca 20 minút.

V hoteli je Wi-Fi zdarma, takže nie je problém si prezerať letenkyzababku.sk ;).. Okrem toho je však k dispozícii aj non-stop recepcia s milým a ochotným personálom, ktorý vám poradí kam ísť a čo vidieť. a ako bonus máte raňajky v cene.

  • Cena: od 145 Eur za dve osoby / 5 nocí. 

 Celková cena LETENKY + UBYTOVANIE = 113 Eur / osoba 

  Ak máte otázky, hľadáte letenky alebo spolucestjúceho – využite naše fórum.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?