5 nocí v Grécku od 142 Eur za letenky a ubytovanie!

By: Larry - CC BY 2.0
👉 Odoberaj najlepšie tipy na email, tak ako tisíce našich čitateľov - ODOBERAŤ!

Čo tak si zaletieť na prelome mája a júna do Grécka a konkrétne do Atén z Bratislavy? Letenky s novou linkou operovanou so spoločnosťou Ryanair sú k dispozícii už od 60 Eur.

Vychutnať si tak môžete krásne historické pamiatky a keďže už bude aj teplo, vybehnite si aj na blízke pláže alebo na ostrov Aegina, ktorý je dostupný aj ako jednodňový výlet. Ráno sa vyberiete a večer vyslnení a vykúpaní idete naspať.

Ak ste dobrodružnejšie tipy a neobsedíte na mieste, vybrať sa môžete aj na ostrov Rhodos, kam sú letenky k dispozícii už od 40 Eur tam a naspäť.

 Letenky do Grécka

 Ubytujeme sa:

  • v Aténach sa ubytujeme v dobre hodnotenom Hoteli Cosmos. Má cez 1200 hodnotení a cena je už od 163 Eur na 5 nocí pre 2 osoby. Klimatizácia, Wi-Fi, balkón aj TV v cene.
  • Ak by sme vybehli na Rodos, zoberme rovno All Inclusive v zľave za 35 Eur. Pozri si hotel Lardos Bay.

5 nocí v Aténach na jedného za letenku a ubytovanie vychádza teda od 142 Eur. Za kombináciu s All inclusive hotelom na Rhodose to vyjde niečo cez 150 Eur.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.