5 nocí na Malorke – cez sviatky v máji iba za 197 € – letenka + super hotel!

By: Tommie Hansen - CC BY 2.0

Využite kombináciu víkendu a sviatku (8.máj) v máji na dovolenku na Malorke! Ideálny mesiac na objavovanie krás Malorky! Ešte málo turistov ale už ideálne počasie an výlety a pre mnohých aj na kúpanie (napríklad my sme sa takto v máji už normálne kúpali, aj keď voda býva ešte chladnejšia). Letenky na tento top termín iba za 57 €!

Letenky na Malorku

Letí sa z Viedne so spoločnosťou Laudamotion. V cene máte batožinu 40x20x25 cm a zadarmo aj batožinu 10kg, 55cm x 40cm x 20cm, ktorú vám vezmú do podpalubia zdarma, ak si nedokúpite priority.

Ubytovanie Na Malorke – super hotel pri top pláži

ubytovanie na malorkeRezervujte si hotel v super lokalite v Cala d Or pri top pláži, ktorá nebude v tomto období vpreplnená. Do Cala d Or sa dostanete autobusom z letiska alebo si môžete požičať auto.

Perfektne hodnotený hotel s bezplatným stornom s perfektným bazénom iba za 28 € / os / noc. Na 5 nocí je to an osobu iba 140 €. Rezervujte tu!

Letenky + super ubytovanie spolu na osobu iba za 197 €! 

Auto odporúčame rezervovať cez Wiber, bez kreditky a depozitu. 

letenky na malorku v maji

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.