3 tipy na darček, ktoré kúpite ešte dnes!

jelen vysivany

Ak ste ešte na nejaký ten darček zabudli, alebo jednoducho neradi beháte po obchodoch, práve pre vás tu máme 3 tipy na darček, ktorý kúpite ešte dnes!

1. Letenka do … (doplňte) 

[TheChamp-Sharing] Letenky potešia vždy! Na letenke je super, že sa z nej môžete tešiť hneď trikrát. Prvý raz predtým, ako vôbec letíte, potom sa tešíte zo samotného cestovania a nakoniec zo spomienok, fotiek a zážitkov.

Je jasné, že letenku ako darček si musíte dobre rozmyslieť. Môže obdarovaný vtedy a vtedy letieť? Má dovolenku? A tak ďalej. Ak ale zvládnete na tieto otázky odpovedať, letenka bude super darček. A navyše ju môžete kúpiť aj pár hodín pred Štedrým večerom! 

A ak si nie ste istí, stále môžete kúpiť aspoň poukaz na letenku a obdarovaný si letenku kúpi podľa toho, kam chce letieť a kedy môže letieť.

Takéto poukazy nájdete napríklad na Pelikane – Pozrieť poukážky

Kúpiť letenky
pohľad z okna lietadla
Letenky – najlepši darček

2. Poukaz na dovolenku – kamkoľvek a kedykoľvek

[TheChamp-Sharing]- „Miláčik, čo chceš na Vianoce?“
– „Svätý pokoj.“
Tak mu ho teda dajte. V podobe dovolenky. 🙂
 Garantujeme vám, že za takýto darček sa nenahnevá nikto. Veľkou výhodou je, že ide o poukaz, ktorý môžete využiť kedykoľvek a ísť kamkoľvek. Od Chorvátska až po Zanzibar.

Vyberať môžete z véééľmi širokej ponuky viac ako 300 cestoviek. Tu naozaj nemáte čo pokaziť. Poukaz objednáte pokojne aj v deň D, do pár minút ho máte na emaile a môžete si ho vytlačiť. Ak neobjednávate na poslednú chvíľu, môžete si ho dokonca nechať zaslať na adresu v darčekovom balení.

Kúpiť poukaz na dovolenku
nanás na pláži
Dovolenka pri mori? Neurazí!

3. Krásny relax na ešte krajšom Slovensku

[TheChamp-Sharing]Sme síce letenkový web, no na Slovensko nedáme dopustiť. Naša krajina je predsa taká krásna a ponúka toľko možností, že si nebudete vedieť vybrať. Od východu na západ a naspäť. Hory, lesy, doliny, lúky či malebné dedinky. Na Slovensku sa nudiť nemôžete. 

Čo keby ste darovali kus Slovenska? Jednoduchšie povedané – pobyt na Slovensku. Či už wellness pobyt, lyžovačku, alebo oddych v Tatrách. Výhodou tohto darčeka je, že si môžete vybrať termín, ktorý vám vyhovuje. 

Kúpiť pobyt na Slovensku
oravský hrad orava
Oravský hrad

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.