3 tipy na darček, ktoré kúpite ešte dnes!

jelen vysivany

Ak ste ešte na nejaký ten darček zabudli, alebo jednoducho neradi beháte po obchodoch, práve pre vás tu máme 3 tipy na darček, ktorý kúpite ešte dnes!

1. Letenka do … (doplňte) 

[TheChamp-Sharing] Letenky potešia vždy! Na letenke je super, že sa z nej môžete tešiť hneď trikrát. Prvý raz predtým, ako vôbec letíte, potom sa tešíte zo samotného cestovania a nakoniec zo spomienok, fotiek a zážitkov.

Je jasné, že letenku ako darček si musíte dobre rozmyslieť. Môže obdarovaný vtedy a vtedy letieť? Má dovolenku? A tak ďalej. Ak ale zvládnete na tieto otázky odpovedať, letenka bude super darček. A navyše ju môžete kúpiť aj pár hodín pred Štedrým večerom! 

A ak si nie ste istí, stále môžete kúpiť aspoň poukaz na letenku a obdarovaný si letenku kúpi podľa toho, kam chce letieť a kedy môže letieť.

Takéto poukazy nájdete napríklad na Pelikane – Pozrieť poukážky

Kúpiť letenky
pohľad z okna lietadla
Letenky – najlepši darček

2. Poukaz na dovolenku – kamkoľvek a kedykoľvek

[TheChamp-Sharing]- „Miláčik, čo chceš na Vianoce?“
– „Svätý pokoj.“
Tak mu ho teda dajte. V podobe dovolenky. 🙂
 Garantujeme vám, že za takýto darček sa nenahnevá nikto. Veľkou výhodou je, že ide o poukaz, ktorý môžete využiť kedykoľvek a ísť kamkoľvek. Od Chorvátska až po Zanzibar.

Vyberať môžete z véééľmi širokej ponuky viac ako 300 cestoviek. Tu naozaj nemáte čo pokaziť. Poukaz objednáte pokojne aj v deň D, do pár minút ho máte na emaile a môžete si ho vytlačiť. Ak neobjednávate na poslednú chvíľu, môžete si ho dokonca nechať zaslať na adresu v darčekovom balení.

Kúpiť poukaz na dovolenku
nanás na pláži
Dovolenka pri mori? Neurazí!

3. Krásny relax na ešte krajšom Slovensku

[TheChamp-Sharing]Sme síce letenkový web, no na Slovensko nedáme dopustiť. Naša krajina je predsa taká krásna a ponúka toľko možností, že si nebudete vedieť vybrať. Od východu na západ a naspäť. Hory, lesy, doliny, lúky či malebné dedinky. Na Slovensku sa nudiť nemôžete. 

Čo keby ste darovali kus Slovenska? Jednoduchšie povedané – pobyt na Slovensku. Či už wellness pobyt, lyžovačku, alebo oddych v Tatrách. Výhodou tohto darčeka je, že si môžete vybrať termín, ktorý vám vyhovuje. 

Kúpiť pobyt na Slovensku
oravský hrad orava
Oravský hrad

 

3 tipy na darček, ktoré kúpite ešte dnes!
5 (100%) 2 votes
ZDIEĽAŤ

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.