20% zľavy pre členov Wizz Discount Club na letenky u WizzAir

By: Kuba Bożanowski - CC BY 2.0

Plánujete letieť po Európe? Máte zakúpené členstvo vo Wizz Discount Club? Dnes máte možnosť využiť 20% zľavu spoločnosti WizzAir na všetky letenky tejto spoločnosti(zľava na celú cenu letu okrem správneho poplatku)

Pochopiteľne, táto 20% zľava sa najviac prejaví na tých najdrahších letenkách spoločnosti WizzAir. Preto ak máte chuť letieť na Island, navštíviť Dubaj či spraviť si dovolenku na Kanárskych ostrovoch určite ušetríte niekoľko desiatok eur. Výhodné hlavne pre tých, ktorí plánujú letnú dovolenku/výlet, kedy sú ceny najvyššie. 

Členstvo vo Wizz Discount Club stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Ceny sú rovnaké iba pri tých najlacnejších letenkách, kde už nie je priestor na ďalšiu zľavu. Bežne sa zľavy pohybujú na úrovni 15-20€ za spiatočnú letenku. Ak teda po Európe cestujete niekoľko krát do roka prípadne ešte častejšie, toto členstvo určite odporúčame. 

Kam lieta WizzAir z Budapešti? Pozrieť si to môžete na mape na:
https://wizzair.com/sk-SK/Map
Nájdete tam taktiež trasy z Popradu či Košíc, ktorých je však porovnateľne menej

Prejsť na stránky WizzAir

wizzair

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.