16-denná all inclusive plavba z Barcelony do Brazílie za 273€

By: Roderick Eime - CC BY 2.0

EDIT: Nakoniec z toho asi nič nebude…Cena platí len pre občanov Švédska

Nie je to letecká linka ani lacné autobusové spojenie ale po prvý krát výhodná plavba – konkrétne cez Atlantik. Ak nemáte strach z lodí a chceli by ste si užiť plavbu zo Španielska až do ďalekej Brazílie, táto ponuka je práve pre vás – za 16 dňovú plavbu all inclusive zaplatíte iba 273€!

Navyše, nebude sa plaviť nepretržite, ale navštívite aj rôzne miesta po ceste. Z Barcelony vyrazíte do Maroka, odtiaľ na obľúbené Kanárske ostrovy(Tenerife)…Nasledujú dlhé dni plavby, ktoré si však budete užívať na obrovskej lodi až dorazíte k brehom Brazílie, kde postupne spoznáte mestá Recife, Maceio, Salvador de Bahia až skončíte v Rio de Janeiro. 

Termín plavby je decembrový – od 2-17.12.2016(16 dní, 15 nocí). Následne tak pravdepodobne Vianoce strávite v Južnej Amerike. 

 

Do Barcelony sa dostanete skutočne jednoducho za pár desiatok eur v decembrových termínoch. Na rezerváciu leteniek je dnes ešte skoro – veľa akcií sa ešte objaví a ceny na požadované dátumy pôjdu ešte dole. 

Jednosmerné lety späť z Brazílie do Európy sa potom aktuálne pohybujú niekde medzi 300-400€. Tu nemáme až tak podrobne zmapované či je možné očakávať nižšie ceny alebo nie, každopádne nejaká akcia by sa ešte za tých pár mesiacov objaviť mohla. 

Plavba Barcelona - Brazília

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?