14 nocí na Bali a v Malajzii iba za 696 eur

ubud na bali
Ryžové polia, Bali - By: Yoan Carle - CC BY 2.0

Prinášame ďalší zaujímavý tip na pobyt v ázii. Tentokrát dáme spolu dve miesta, Kuala Lumpur a Bali za 14 nocí a od 696 eur za letenky aj ubytovanie. Inšpirujte sa našimi tipmi. 

Letenky:

  1. Budapešt Kuala –  Lumpur, Bali – Budapešť za 564 eur – Rezervovať
  2. Letenka Kuala Lumpur – Bali – 31 eur – Rezervovať na AirAsia

SPOLU: 595 eur

Ubytovanie:

Dali sme si za úlohu nájsť lacné ubytovanie, avšak overené a dobre hodnotené aspoň 8/10 bodov a niekoľko desiatok recenzií. Taktiež aby bolo pekné, čisté a strategicky dobre umiestnené.

Berte to iba ako tip a inšpiráciu akľudne si to navoľte podľa seba. Nebudťe však celý pobyt v jednom hosteli. Bali terba trošku precestovať.

  1. Kuala Lumpur 2 noci (17-19.4.)- v kuala Lumpur sme si dali za úlohu vybrať veľmi dobre hodnotený hostel nad 8/10 za dobrú cenu. Hostel vychádza na dve noci od 15 eur.
  2. Bali:
  • prvé 3 noci v Legiane v Si Doi Hotel Legian za 30€/osoba na 3 noci , pretože to je pomerne blízko z letiska a je to aj pri pláži.ubytovanie na bali
  • potom sa presunieme trošku do vnútrozemia, do jednej z najkrajších oblastí Bali, do Ubudu, plného krásnych ryžových polí a je to aj centrum umenia. Mesto je plné umeleckých diel. Vyberáme hostel Made Arsa, ktorý má tiež super hodnotenie za skvelú cenu 16 eur na 3 noci na osobu.
  • Potom sa presunieme do Uluwatu do Tregge Surf Camp Uluwatu za 33 eur na 5 nocí. 
  • A poslednú noc si dáme párty v párty meste Kuta v Kupu Kupu 39, za 7 eur na noc, odkiaľ to máme na skok na letisko Denpasar.

Ubytovanie SPOLU: 101 eur za 14 nocí – všetky ubytovania majú dostatočný počet reálnych hodnotení a hodnotenie je nad 8/10

Doprava na Bali

Na Bali si môžete požičať skúter od 4 eur na deň, taktiež sú tam lacné taxíky – odporúčame BlueBird a vždy ísť s taxametrom. Presuny na Bali sú lacné, ale občas zdĺhavejšie hlavne cez mestá.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.