14 nocí na Bali a v Malajzii iba za 696 eur

ubud na bali
Ryžové polia, Bali - By: Yoan Carle - CC BY 2.0

Prinášame ďalší zaujímavý tip na pobyt v ázii. Tentokrát dáme spolu dve miesta, Kuala Lumpur a Bali za 14 nocí a od 696 eur za letenky aj ubytovanie. Inšpirujte sa našimi tipmi. 

Letenky:

  1. Budapešt Kuala –  Lumpur, Bali – Budapešť za 564 eur – Rezervovať
  2. Letenka Kuala Lumpur – Bali – 31 eur – Rezervovať na AirAsia

SPOLU: 595 eur

Ubytovanie:

Dali sme si za úlohu nájsť lacné ubytovanie, avšak overené a dobre hodnotené aspoň 8/10 bodov a niekoľko desiatok recenzií. Taktiež aby bolo pekné, čisté a strategicky dobre umiestnené.

Berte to iba ako tip a inšpiráciu akľudne si to navoľte podľa seba. Nebudťe však celý pobyt v jednom hosteli. Bali terba trošku precestovať.

  1. Kuala Lumpur 2 noci (17-19.4.)- v kuala Lumpur sme si dali za úlohu vybrať veľmi dobre hodnotený hostel nad 8/10 za dobrú cenu. Hostel vychádza na dve noci od 15 eur.
  2. Bali:
  • prvé 3 noci v Legiane v Si Doi Hotel Legian za 30€/osoba na 3 noci , pretože to je pomerne blízko z letiska a je to aj pri pláži.ubytovanie na bali
  • potom sa presunieme trošku do vnútrozemia, do jednej z najkrajších oblastí Bali, do Ubudu, plného krásnych ryžových polí a je to aj centrum umenia. Mesto je plné umeleckých diel. Vyberáme hostel Made Arsa, ktorý má tiež super hodnotenie za skvelú cenu 16 eur na 3 noci na osobu.
  • Potom sa presunieme do Uluwatu do Tregge Surf Camp Uluwatu za 33 eur na 5 nocí. 
  • A poslednú noc si dáme párty v párty meste Kuta v Kupu Kupu 39, za 7 eur na noc, odkiaľ to máme na skok na letisko Denpasar.

Ubytovanie SPOLU: 101 eur za 14 nocí – všetky ubytovania majú dostatočný počet reálnych hodnotení a hodnotenie je nad 8/10

Doprava na Bali

Na Bali si môžete požičať skúter od 4 eur na deň, taktiež sú tam lacné taxíky – odporúčame BlueBird a vždy ísť s taxametrom. Presuny na Bali sú lacné, ale občas zdĺhavejšie hlavne cez mestá.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

ZDIEĽAŤ

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.