Valentín sa blíži a ak by ste so svojou polovičkou chceli v tomto období niečo podniknúť, pomaly ale isto prichádza najlepšie obdobie na rezerváciu leteniek.
Do konca roka máte síce ešte viac menej čas, každopádne je pokojne možné, že tie najžiadanejšie mestá a dátumy sa začnú vypredávať aj skôr. Preto sme si pre vás pripravili zoznam miest, kam by ste mohli letieť už teraz.
Najlacnejšie letenky pri tom začínajú už na 19-20€ za spiatočný let. Záleží akú lokalitu preferujete a či chcete nejaké populárne mesto alebo vám stačí len niekam vyraziť.
Všetky letenky sú od spoločnosti Ryanair a WizzAir. Ryanair je všeobecne lepšia možnosť predovšetkým kvôli batožine, ktorej si môžete zobrať omnoho viac(pri Ryanairi si môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. S WizzAir si môžete zobrať iba 1 príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm, žiadnu tašku naviac). Všetko sa dá však priplatiť.
Letenky z Bratislavy
Letenky z Budapešti
Letenky z Košíc
Letenky z Poľska
Ubytovanie
Pokojne si pozrite aj ceny ubytovania, aby ste vedeli koľko vás celý výlet bude stáť.
Na takom Balkáne pokojne využite klasické ubytovacie zariadenia. HotelsCombined vám porovná najznámejších predajcov. Naopak pri Škandinávii či Londýne zase pouvažujte o Airbnb.com, kde sa môžete ubytovať u miestnych za výhodnejšie ceny.
Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com