ZANZIBAR s Lufthansou – first minute letenky za 559€!

Pláž Paje, Zanzibar
Pláž Paje, Zanzibar

Dovolenka na ostrove Zanzibar! Máme tu pre vás tip na zlacnené letenky nemeckej Lufthansy. Tá letenky ponúka už za 559€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letieť je možné v dátumoch od októbra do decembra 2024 – na dlhšie aj kratšie dovolenky.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke. Postupne však termíny ubúdajú. Ak by vám pri niektorom z dátumov ukazovalo vyššiu cenu – znamená to, že najlacnejšie letenky sa rozpredali a treba vyskúšať iný termín.

Prestupuje sa jedinýkrát vo Frankfurte + aj pri ceste tam, aj pri ceste naspäť absolvujete technický stop v Mombase, v Keni. Prestupy sú zväčša pomerne krátke. Na letisku teda nestrávite veľa času.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 40cm x 23cm + menšiu tašku s rozmermi 40cm x 30cm x 20cm. Ďalšia batožina sa dá v prípade potreby dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zanzibar
559€
október – december 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)