Zaleťte si do takmer 4 000km vzdialenej Astany – už od 54€!

letenky z Budapešti do Kazachstanu

Aj do Kazachstanu si dnes môžete kúpiť letenky za úplne krásne ceny. Spiatočné letenky do Astany s odletom z Budapešti sú momentálne dostupné už od 54€.

Opäť – cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, zaplatíte si o čosi navyše. Konkrétne 76€.

Ak ste o tomto členstve ešte nepočuli, stojí 30€/rok pre dvojicu dohromady a vďaka nemu môžete nakupovať počas celého tohto roka letenky WizzAir-u so zľavami 15-20€ na 98% leteniek tejto spoločnosti. Dá sa dokúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa uplatní priamo aj na prvé kupované letenky. 

Za najnižšiu cenu si môžete zaletieť napríklad v termíne 3-10.3.2019. Týždeň teda strávite v úplne inom kúte sveta. A to za dvojcifernú cenu.

Celý kalendár termínov si môžete kuknúť na tejto stránke.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Astana
od 54€
napr. 3-10.3.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Osobne využívame a máme dobré skúsenosti s týmito dvoma webmi:

  • Spoločnosť Booking.com netreba asi nijak špeciálne predstavovať. Ide o najväčšieho predajcu ubytka vôbec. Ešte sme s nimi nemali žiaden problém – a to sme tých ubytovavaní zarezervovali už celkom dosť. Navyše výber je tu skutočne obrovský.
  • Pri krajinách, kde je ubytko drahšie odporúčame navštíviť aj Airbnb.com. Nájdete tu ponuky miestnych na izby/byty či domy a ceny vedia byť často krát o slušnú čiastku nižšie.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Kazachstanu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?