ZAKYNTHOS s odletom z Viedne – letenky už od 20€!

grécky Zakynthos

Chcete ešte využiť túto dovolenkovú sezónu? Máme tu pre vás tip na letenky na Zakynthos na začiatok októbra. Letenky sa dajú kúpiť už od 20€!

Za takúto cenu ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky kúpite za stále veľmi dobrých 40€.

Členstvo sa dá prípadne prikúpiť pri kúpe letenky, pričom zľava na letenky sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo stojí pre dvojicu iba 30€ na rok, pričom bežne zľava na jednu osobu pri spiatočnej letenke vychádza na 20€. Odporúčame.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 1-8.10.2020. Vo štvrtok ráno odletíte a o týždeň vo štvrtok doobeda ste naspäť. Bežne sa v tomto období pominulé roky pohybovali teploty okolo 25°C. Zima teda nebude.

Prípadne si pozrite celé kalendáre termínov pri letoch na Zakynthos na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za ňu.

Grécko je momentálne zelené a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. Momentálne majú lepšie čísla ako my na Slovensku. Po návrate teda netreba ani test ani karanténu.

Pred cestou do Grécka treba ešte vyplniť tento formulár: https://bit.ly/3eKm4tv

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
od 20€
napr. 1-8.10.2020

Ako sa dostať na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dá dostať jednoducho so slovenskou autobusovou spoločnosťou Slovak Lines. Jazdí takmer celý deň v hodinových intervaloch a ceny za lístky v jednom smere sú dostupné už za 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Anna Koralli Studios – ubytovanie len pár metrov od pláže priamo v Laganas. za 7 nocí tu dáte ako dvojica za štúdio 180€ – 90€/osoba, 12,8€/osoba/noc. Dostupný budete mať balkón, súkromnú kúpeľňu, klimatizáciu aj Wi-Fi. Hodnotenia predchádzajúcich klientov sú 9,6/10. 

Celú ponuku ubytovania na Zakynthose so stovkami zariadení si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Viedne na Zakynthos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?