Z Košíc do Chorvátska – Zadar už za 138€!

mesto Zadar

Nedávno sme vás na našich sociálnych sieťach informovali o novej linke leteckej spoločnosti AirExplore z Košíc do chorvátskeho Zadaru. 

Dnes tu pre vás máme aj informácie s tým, koľko vás tieto letenky budú stáť. Dostupné sú na celé leto za fixnú cenu 69€ v jednom smere, čiže 138€ za spiatočný let.

Lieta sa raz týždenne v sobotu. Naplánovať si teda môžete dovolenku na týždeň, dva či tri.

Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Oproti bežným letenkám WizzAiru či Ryanairu máte pri AirExplore výhodu, že podpalubná batožina do 25kg je už v cene. Na palubu si môžete tiež zobrať väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Zadar
138€
júl/august/september

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Chorvátsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. 

Po návrate na Slovensko nemusia mať zaočkovaní ani test ani karanténu. Nezaočkovaní musia absolvovať PCR alebo Ag test. Plánuje sa však sprísňovanie opatrení pri vstupe do krajiny, ktorého detaily zatiaľ nepoznáme. Podľa vyjadrení predstaviteľov MZ a MZV by sa však pravdepodobne zaočkovaných dotknúť nemalo.

Kde hľadať lacné ubytko?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Z Košíc do Chorvátska - Zadar už za 138€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?