WOW! KORFU s odletom z Bratislavy iba za 10€!

Tak Ryanair si dnes pre nás pripravil prekvapenie! Spiatočné letenky tejto írskej spoločnosti na Korfu sú momentálne dostupné ešte lacnejšie – iba za 10€!

Za 10€ si budete môcť zaletieť z Bratislavy na Korfu a naspäť. To je paráda nie?

Letenky za 10€ sú dostupné v jedinom aprílovom termíne 23-30.4.2019. Budúci týždeň v utorok odletíte a o týždeň ste naspäť.

Ak by ste si prípadne chceli pozrieť aj ceny v iných termínoch, kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. Stáť vás však bude 20€ navyše. Čiže to už by ste tie letenky také „mega lacné“ nemali. No stále lacné ?   

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
10€
23-30.4.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Týždeň je dlhá doba a určite Korfu stojí za to, aby ste si ho prešli celé. Ak by ste si teda chceli požičať auto, na týždeň v termíne 23-30.4.2019 ceny začínajú už na 64€ za celý týždeň. 

Ak sa teda vydáte na výlet napríklad vo štvorici, na osobu vás auto bude stáť len niečo cez 16€ + samozrejme k tomu ešte treba pripočítať benzín.

Ponuky autopožičovní si viete pozrieť na webe Rental Cars. My viac menej takmer vždy rezervujeme cez nich a nikdy sme nemali žiaden problém.

Tip na ubytovanie

F.S.Kavos – výhodné ubytovanie na juhu ostrova. Ubytovaní budete len 100 metrov od pláže a 7 nocí vás tu bude stáť ako dvojicu iba 124€ – 62€/osoba, 8,8€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 800 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Bratislavy na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?