WOW! DUBAJ za šialenú cenu – letenky už od 44€!

večerný Dubaj

WOW! Máme tu pre vás tip na skvelú cenu leteniek do ďalekého Dubaja! Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú totižto na september aktuálne dostupné už od 44€!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť dvojcifernú cenu 59€, čo je rovnako TOP.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

A kedy sa teda letí? Letenky za najnižšiu cenu sú aktuálne dostupné v termíne 12-19.9.2021. V nedeľu poobede odletíte a o týždeň neskôr večer odlietate späť do Budapešti(prílet do Budapešti v noci).

Prípadne si môžete pozrieť dostupné linky do Dubaja aj z iných miest na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 44€
12-19.9.2021

Tip na ubytovanie

Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat – Deirapopulárne 4**** ubytovanie v Dubaji s viac ako 1000 hodnoteniami s priemerom 8,1/10.Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a za týždeň zaplatíte ako dvojica 282€ – 141€/osoba, 20€/osoba/noc. . Na streche sa nachádza aj bazén. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)