WOW! DUBAJ za šialenú cenu – letenky už od 44€!

večerný Dubaj

WOW! Máme tu pre vás tip na skvelú cenu leteniek do ďalekého Dubaja! Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú totižto na september aktuálne dostupné už od 44€!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť dvojcifernú cenu 59€, čo je rovnako TOP.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

A kedy sa teda letí? Letenky za najnižšiu cenu sú aktuálne dostupné v termíne 12-19.9.2021. V nedeľu poobede odletíte a o týždeň neskôr večer odlietate späť do Budapešti(prílet do Budapešti v noci).

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Prípadne si môžete pozrieť dostupné linky do Dubaja aj z iných miest na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 44€
12-19.9.2021

Tip na ubytovanie

Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat – Deirapopulárne 4**** ubytovanie v Dubaji s viac ako 1000 hodnoteniami s priemerom 8,1/10.Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a za týždeň zaplatíte ako dvojica 282€ – 141€/osoba, 20€/osoba/noc. . Na streche sa nachádza aj bazén. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?