WOW! AZORSKÉ OSTROVY + Londýn dohromady už za 54€

Pokračujeme kombináciou leteniek na nadchádzajúcu zimu. Ak by ste si radi pozreli Azorské ostrovy a pridali si k tomu aj návštevu jednej z najpopulárnejších európskych metropol, čítajte ďalej.

Za letenky na Azorské ostrovy + do Londýna zaplatíte dohromady iba 54€!

Celý trip začína 18.1.2019, kedy letíte z Bratislavy do Londýna. O deň na to vás už čaká let na Azorské ostrovy. Tam pobudnete týždeň – do 26.1.2019, kedy letíte späť do Londýna. A nakoniec 28.1.2019 letíte späť do Bratislavy.

V tomto období je na Azorských ostrovoch okolo 16-18°C – na kúpanie to teda nie je, ale určite to je príjemná teplota na spoznávanie ostrovov ako takých.

Najväčšou nevýhodou je, že po tom čo Ryanair zmenil svoje podmienky tak v základnej cene letenky máte iba menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli klasickú príručnú batožinu 55x40x20cm, treba si zaplatiť priority boarding – no stále sa zmestíte bez problémov do dvojcifernej sumy za letenky na celý trip.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Londýn
20€
18-28.1.2019
Londýn
Ponta Delgada
34€
19-26.1.2019

Pár odkazov, ktoré by sa vám mohli hodiť

Kde nájdete lacné ubytko?

My osobne využívame portál Booking.com – nájdete tu veľkú väčšinu ubytovacích zariadení, ktoré ponúkajú rezerváciu ubytovania vopred cez internet. Nemali sme s nimi ešte žiaden problém – takže odporúčame

Nenašli ste ani na Bookingu ubytko?

Stále je tu možnosť kuknúť sa na známy portál Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje ubytko. Izba, celý byt či dom – nájdete tu všeličo a často krát za krásne ceny.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Prenájom auta vopred?

Vopred si viete zajednať aj auto u niektorej z požičovní. Porovnanie ponúk jednotlivých spoločností nájdete napríklad na portáli Rental Cars . Ide o jeden z najväčších portálov podobného druhu vôbec.

letenky z Bratislavy do Londýna letenky z Londýna na Azorské ostrovy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)