Výlet do VALENCIE – letenky z Viedne za 22€!

Valencia, City of the Arts and Sciences

A čo takto o mesiac tráviť čas na pobreží Stredozemného mora? Máme tu pre vás tip na februárové letenky do Valencie, ktoré sú dostupné už za 22€.

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 16-21.2.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Za rovnakú cenu sa dá prípadne letieť aj v dlhšom termíne 16-23.2.2022.

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
22€
napr. 16-21.02.2022

Tip na ubytovanie

Casual del Cine Valencia2** ubytovanie v centre Valencie s veľkým množstvom pozitívnych hodnotení(viac ako 1700) s priemerom 8,5/10(za polohu až 9,6/10). Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi, prípadne klimatizáciou. Od trhu budete vzdialení len 500 metrov, botanickej záhrady 1 km a oceanária 3,2km. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 312€ – 156€/osoba, 31€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?