Výlet do ŠTOKHOLMU – letenky z Viedne za výborných 27€!

Letný Štokholm

Pokračujeme tipom na spiatočné letenky do hlavného mesta Švédska! Do Štokholmu si z Viedne môžete zaletieť počas júna už za 27€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 05-08.06.2022. V nedeľu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Prečítajte si aj náš článok „Štokholm: čo musíte vidieť v Benátkach severu? a zistite, ktoré miesta by ste v hlavnom meste Švédska určite nemali minúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Štokholm
27€
napr. 05-08.06.2022

Tip na ubytovanie

Rex Petit 2** zariadenie s dobrou polohou v Štokholme. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi. Pri viac ako 900 hodnoteniach má priemer od predchádzajúcich klientov 8,1/10. Raňajky sú v cene. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 242€ – 121,00€/osoba, 40,33€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Štokholmu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)