Na výlet do Porta s letenkami od 38€

západ Slnka v Porte

Portugalské mestá patria minimálne u nás k tým najobľúbenejším. A vďaka maďarskej spoločnosti WizzAir sú aj možnosti ako navštíviť tie najväčšie portugalské metropoly za prijateľné ceny. 

Aktuálne tu pre vás máme ponuku spiatočných letov, kedy za letenky zaplatíte iba 38€. Táto cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, za letenky zaplatíte 58€. Každopádne ak plánujete letieť aspoň vo dvojici, odporúčame si členstvo kúpiť. Zakúpenie členstva a následne kúpenie leteniek ako členovia vychádza cenovo výhodnejšie ako kúpenie leteniek ako nečlenovia.

O Wizz Discount Club si môžete prečítať viac aj v našom článku

Lacné termíny sú dostupné v niekoľkých termínoch počas februára 2017. Konkrétne 12-15.2.2017, 8-15.2.2017, 5-12.2.2017, 8-12.5.2017

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm. Nie je to veľká príručná batožina, no na tých pár dní to v pohode stačí.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Porto
od 38€
12-15.2.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka cenovo prijateľného ubytovania je v Porte veľmi široká a vybrať by si mal úplne každý.

Z klasických ubytovacích zariadení môžete využiť napríklad Dear Porto Guest House, kde za 3 noci zaplatíte dvaja iba 75€ – 37,5€/osoba, 12,5€/osoba/noc. Nízka cena naviac nie je vykompenzovaná zlou polohou. Ubytovaní ste v širšom centre mesta.

Dobré ponuky nájdete aj na Airbnb.com, ak by ste sa mali chuť ubytovať u miestnych. Za túto izbu v centre zaplatíte napríklad iba 78€.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky porto

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?