Všetko, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

lietadlo wizzair
By: Mark Harkin - CC BY 2.0

Prechádzali ste si naše stránky a narazili ste na veľmi zaujímavé ponuky, ktoré však boli určené len pre členov Wizz Discount Club? Chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac?

V tom prípade pokračujte v čítaní a veríme, že na konci článku budú všetky vaše otázky zodpovedané. 

Čo je Wizz Discount Club?

Je to klub, ktorého členovia majú výrazné zľavy na letenky a rôzne doplnkové služby spoločnosti Wizz Air.

Koľko stojí členstvo?

Členské je 40€/rok pri nákupe štandardného členstva pre dvojicu a 80€/rok pri nákupe skupinového členstva až pre 5 ľudí. Je to jediný poplatok, ktorý ako člen platíte.

Výhody pre členov

 • Zľavy na letenky

  Získate zľavy na skoro všetky letenky spoločnosti WizzAir. Bežne sa pohybujú medzi 10-20€ za jednu spiatočnú letenku. Zľavy nie sú dostupné iba na tie najlacnejšie letenky, kedy sa s cenou nedá až tak moc manévrovať. Pri cene 40€ za spiatočný let(ak je cena jednosmernej letenky aspoň 20€) máte garantovanú zľavu 20€.

 • Zľavy na batožinu

  Každý člen Wizz Discount Club si môže uplatniť zľavu 5€ na podpalubnú batožinu. Rezervácia však musí prebehnúť online

 • Výhody nie len pre vás

  Po zakúpení štandardného členstva u spoločnosti WizzAir môžete nakupovať za zľavnené ceny aj pre vášho spolucestujúceho. Pri zakúpené skupinového členstva môžete nakupovať letenky za zľavnené ceny pre vás a ďalších piatich spolucestujúcich.

 • Akcie len pre členov

  WizzAir má vo zvyku často krát vydávať akcie, ktoré sú určené len pre ich členov. Najbežnejšie sa môžete stretnúť so zľavami 20% pre členov Wizz Discount Club na ceny letu.

Jednoduchý príklad

Najlepšia demonštrácia výhodnosti Wizz Discount Club je jednoduchý príklad

 • Povedzme, že plánujete navštíviť Island, kde sa ceny pohybujú bežne medzi 70-300€ za spiatočný let. Záleží na aký termín u WizzAir nakúpite.
 • Keďže to nie sú najlacnejšie letenky, dostanete zľavu okolo 20€ za spiatočný let.
 • Zoberme si štandardnú situáciu,že necestujete sami, ale máte spolucestujúceho. To znamená, že zľava je už 2×20€ = 40€.
 • Potrebujete viac batožiny? Uplatniť si môžete aj ďalších 5€ za podpalubnú batožinu na každý let = 5€x4=20€

Len na jednom výlete so spolucestujúcim ste tak ušetrili 60€! Čo vám pokrylo náklady na samotné členstvo, ste 20€ v pluse a počas nasledujúceho roka môžete tento plus ďalšími cestami s WizzAir ešte razantne zvýšiť.

Ako zakúpim členstvo vo Wizz Discount Club?

 1. Prejdite na stránky WizzAir a vyberte si kedy a kam chcete letieť.
 2. Po tom, čo vám to vyhľadá lety a vy si ich zvolíte, „vyskočí“ vám na stránkach niečo podobné ako:
  členstvo Wizz Discount Club
 3. Kliknite na „Zakúpiť štandardné členstvo“ a už len pokračujte v rezervácii vyplnením kontaktných údajov a platbou

Následne vždy keď si budete chcieť zakúpiť ďalšie letenky, prihláste sa pred tým najskôr do „myWizz“(možnosť prihlásiť sa nájdete vpravo hore na stránke) 

V prípade otázok píšte do komentárov

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

19 KOMENTÁRE

 1. […] Cena platí pre tých z vás, ktorí ste dali na naše odporúčania a ste členmi tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 45€ za spiatočný let – každopádne ak cestujete dvaja alebo viacerí, omnoho viac sa vám oplatí kúpiť si členstvo a následne letenky v zľave, keďže stojí iba 30€(pre dvoch), skupinové 50€. Po zakúpení si celý rok môžete kupovať letenky za zlacnené ceny. Viac sa o tom môžete dočítať tu. […]

 2. […] Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom Wizz Discount Club nie ste, cena pre vás začína na 59€/osoba, každopádne v tom prípade vám skôr odporúčame zakúpiť si členstvo. Pri členstve môžete kupovať zlacnené letenky nie len pre seba, ale aj pre ďalšiu osobu, máte navyše zľavy na batožinu a za akciové ceny môžete nakupovať letenky WizzAir najbližší rok. O Wizz Discount Club sme napísali samostatný článok tu. […]

 3. […] Pýtate sa ako je to možné? Pri zakúpení základného členstva Wizz Discount Club môžete nakupovať letenky za nižšie ceny nie len pre seba, ale aj pre druhú osobu, ktorá pocestuje s vami. Ak teda plánujete cestovať dvaja, pri kúpe leteniek bez členstva zaplatíte za letenky 176€ a pri kúpe členstva vás budú stáť 138€ + 30€ cena členstva. Spolu teda 168€. O členstve sa viac rozpisujeme v tomto článku […]

 4. […] Cena platí ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 58€ za spiatočný let. Avšak ak budete cestovať dvaja, odporúčame si toto členstvo kúpiť. Bez členstva za letenky zaplatíte 118€, s členstvom za letenky zaplatíte 78€ + 30€ cena členstva, čo je spolu 108€. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať tu.  […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno