VILNIUS na predĺžený víkend – letenky už za 16€!

Vilnius, Litva

A čo by ste povedali na predĺžený víkend vo Vilniuse v Litve? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky na predĺžené víkendy, ktoré sú aktuálne dostupné už za 16€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť na predĺžený víkend počas októbra v termíne 22-25.10.2021. V piatok doobeda odletíte, v pondelok večer sa vrátite naspäť.

Prípadne je možné letieť už v septembri v termíne 17-20.9.2021 rovnako tak od piatka do pondelka, kedy vás letenky budú stáť iba o pár eur viac – 20€.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40×25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina). Ak by ste potrebovali zmeniť dátum či destináciu, Ryanair vám 7+ dní pred odletom za túto službu nebude účtovať poplatky. Dopláca sa iba prípadný rozdiel v cene leteniek.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Vilnius
16€
napr. 22-25.10.2021
Viedeň
Vilnius
20€
napr. 17-20.9.2021

Tip na ubytovanie

Art City Inn – 3*** ubytovanie vo Vilniuse s viac ako 2300 hodnoteniami s priemerom 8,6/10. Za izbu Standard s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi zaplatíte ako dvojica na 3 noci 126€ – 63€/osoba, 21€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania vo Vilniuse so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Litvy a návrat na Slovensko

Na vstup do Litvy stačí byť zaočkovaný. Žiadne ďalšie podmienky testovania/karantény sa na vás neuplatňujú. Rovnako tak nie sú ďalšie podmienky pri ľuďoch, ktorí prekonali Covid-19.

Pre nezaočkovaných platí, že pred cestou do Litvy musia mať negatívny PCR alebo Ag test. Ďalšie podmienky potom závisia od rizikovosti krajiny, z ktorej prichádzajú. Celé podmienky k jednotlivým skupinám krajín nájdete na tejto stránke.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

VILNIUS na predĺžený víkend - letenky už za 16€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?