Vietnam s Turkish Airlines za 457€

Vietnam, ostrovy

Ak je pre vás už Thajsko až príliš preplnené turistami, vyskúšajte navstáviť Vietnam. Krajina, v ktorej turizmus ešte len začína naberať na obrátkach. Spoločnosť Turkish Airlines vás dopraví tam aj naspäť už za 457€!

Pri Turkish Airlines si pritom užijete aj samotný let. Turecká spoločnosť patrí medzi najlepšie letecké spoločnosti na svete už niekoľko rokov po sebe.

Dostupných je pomerne dosť termínov od februára do júla 2017. Odlety za najnižšiu cenu sú pritom dostupné od februára do júna a lety naspäť za najnižšiu cenu od apríla do júla. Taký marec je pritom výborné obdobie na návštevu Vietnamu. 

Prestupovať budete 1 krát v Istanbule. Dĺžka prestupu záleží na tom aký let si vyberiete. Dajú sa tu však nájsť lety s pomerne krátkym prestupom do pár hodín.

Zobrať si so sebou môžete klasicky 1 kus príručnej batožiny a podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 30kg

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Ho Chi Minh City
457€
február – júl 2017

Ubytovanie

Keď už do toho Vietnamu prídete, oplatí sa tú stráviť dlhšiu dobu. Ubytovanie je tu skutočne veľmi lacné a ceny začínajú na 3-5€/osoba/noc. To znamená, že ak tu strávite aj mesiac, za ubytovanie môžete dať menej ako za letenky. 

Ponuky ubytovania hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, kde pri každom zariadení máte zoznam webov, kde je možné daný hotel či hostel zarezervovať aj s cenou za ktorú tak môžete urobiť. Získate tak dobrý prehľad o tom, kde sa oplatí kupovať a kde naopak nie.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Ho Chi Minh City

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno