VIETNAM s Turkish Airlines – akciové letenky za 659€!

Ha Long Bay, Vietnam
Ha Long Bay, Vietnam

Dovolenka v ďalekom Vietname? Dnes tu pre vás máme tip na akciové letenky Turkish Airlines už za 659€ za let tam aj naspäť dohromady!

Turkish Airlines pritom patrí k tým najlepším leteckým spoločnostiam na svete. Dlhodobo sa v rebríčkoch najlepších aeroliniek umiestňuje veľmi vysoko – v poslednom hodnotení SKYTRAX za rok 2023 skončili na 6. mieste!

Letí sa do Ho Chi Minh City. Termínov je dostupných veľa od septembra 2023 do marca 2024. Práve zimné mesiace môžu byť výborným obdobím na návštevu JV Ázie. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Alternatívne sa dá letieť do Ho Chi Minh City s návratom z Hanoja na severe. Cena je 669€ a letenky je možné kúpiť v termínoch až do marca 2024. Kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa jedinýkrát v tureckom Istanbule. Okrem príručnej batožiny je v cene už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu 30kg. 99% z nás pri letenkách viac batožiny nepotrebuje.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň – Ho Chi Minh City
Ho Chi Minh City – Viedeň
659€
september – marec
Viedeň – Ho Chi Minh City
Hanoj – Viedeň
669€
september – marec

Kde hľadať lacné ubytovanie?

My na rezerváciu využívame predovšetkým dva portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi ubytovacími portálmi. Ak je to všade viac menej podobné, tak rezervujeme najčastejšie cez booking.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?