Veľkonočný Island s letenkami od 86€

Island vodopády

Rozmýšľate ako využiť o niečo viac voľna počas veľkonočných sviatkov? Naplánujte si výlet na Island! Spiatočné letenky na tento populárny ostrovný štát kúpite už od 86€!

Táto cenovka platí ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena je pre vás vyššia o asi 15-20€. Každopádne kúpiť si členstvo vysoko odporúčame. Nie len, že vás to bude stáť menej, keď cestujete aspoň vo dvojici(v porovnaní s tým keby ste kupovali letenky ako nečlenovia), ale aj najbližší rok budete môcť kupovať letenky tejto spoločnosti za akciové ceny. Viac o WDC si prečítajte v našom článku

Aj pri letoch z Budapešti aj z Katovíc sú momentálne najlacnejšie termíny počas Veľkej Noci a to konkrétne v termíne 10-21.4.2017. 

Z Prahy je momentálne najlacnejší termín na prelom mája a júna – 31.5-7.6.2017.

Všetko sú to predsezónne termíny, ktoré si však užijete pravdepodobne viac, ako keby ste sem cestovali počas leta. Na Islande sa totižto počas tohto leta očakáva rekordný počet turistov. A Island je práve o tej voľnosti a slobode. Turista na každom kroku by vám dojem z tejto úžasnej krajiny mohol trochu pokaziť

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Členovia WDC majú okrem iného aj zľavy na dodatočnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 86€
10-21.4.2017
Budapešť
Reykjavik
od 99€
10-21.4.2017
Praha
Reykjavik
od 138€
31.5-7.6.2017

Ubytovanie

Island nie je žiadna low-cost destinácia, preto rátajte s tým, že ceny môžu byť trošku vyššie – každopádne ako všade vo svete, ak strávite chvíľku prezeraním lacných možností, aj za ubytovanie nemusíte zaplatiť horibilné čiastky.

Pre hotely a hostely využite napríklad stránky HotelsCombined.com, ktoré v sebe majú ponuky množstva ubytovacích portálov.

Pre ponuky miestnych využite super službu Airbnb.com. Ak v nej ešte nie ste zaregistrovaní, urobte tak napríklad cez tento odkaz – získate tak vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.