Veľká noc na Sicílii s letenkami iba za 66 EUR z Viedne!

Sicília, pes v aute
Sicília

Rozmýšľate ako využiť voľné dni cez Veľkú noc? Čo tak urobiť si výlet na krásny taliansky ostrov – na Sicíliu? S letenkami za 66 EUR využijete dva dni voľna (piatok a pondelok). A hoci to na Sicílii ešte nie je sezóna na kúpanie (ak nie ste otužilec), ak si požičiate auto, je to fajn mesiac na preskúmanie ostrova a jeho miest, či na turistiku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 13-20.04.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov nájdete na na tejto stránke

So sebou si môžete vziať menšiu tašku či batoh s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste však batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme prikúpiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
napr. 13-20.04.2022

 

🏠 Kde hľadať lacné ubytovanie? 🏠
Dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. Nachádza sa na ňom väčšina ubytovacích zariadení po svete cez ktorú pravidelne rezervujú ubytovanie milióny ľudí.

Alternatívne môžete hľadať ubytovanie na portáli „Airbnb.com, kde môžu vlastné ubytovanie v bytoch či domoch ponúkať aj miestni.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Redakcia LetenkyZaBabku
Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.