Veľká noc na Sicílii s letenkami iba za 66 EUR z Viedne!

Sicília, pes v aute
Sicília

Rozmýšľate ako využiť voľné dni cez Veľkú noc? Čo tak urobiť si výlet na krásny taliansky ostrov – na Sicíliu? S letenkami za 66 EUR využijete dva dni voľna (piatok a pondelok). A hoci to na Sicílii ešte nie je sezóna na kúpanie (ak nie ste otužilec), ak si požičiate auto, je to fajn mesiac na preskúmanie ostrova a jeho miest, či na turistiku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 13-20.04.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov nájdete na na tejto stránke

So sebou si môžete vziať menšiu tašku či batoh s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste však batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme prikúpiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Catania
napr. 13-20.04.2022

 

? Kde hľadať lacné ubytovanie? ?
Dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. Nachádza sa na ňom väčšina ubytovacích zariadení po svete cez ktorú pravidelne rezervujú ubytovanie milióny ľudí.

Alternatívne môžete hľadať ubytovanie na portáli „Airbnb.com, kde môžu vlastné ubytovanie v bytoch či domoch ponúkať aj miestni.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Veľká noc na Sicílii s letenkami iba za 66 EUR z Viedne!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?