VEĽKÁ NOC: ABU DHABI z Viedne za 92€!

Veľkonočné sviatky môžete stráviť v teple pri mori v Abu Dhabi alebo v Dubaji s letenkami za skvelých 92€!

V tomto období budú v Emirátoch teploty nad 30 stupňov, avšak treba si dať pozor na Ramadán, počas ktorého môžu byť nejaké obchody počas dňa zatvorené.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 15-22.04.2022. V piatok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v piatok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Wizzair. Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Vždy pred odletom si však overte informácie o krajine na stránke MZV

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Abu Dhabi
92€
napr. 15-22.04.2022

? Kde hľadať lacné ubytovanie? ?

TIP: 5* Millennium Place Barsha Heights Hotel nachádza se pri tyrkysových vodách Perzského zálivu, neďaleko úžasného prezidentského paláca. Užívať si môžete širokú škálu aktivít pri nádhernom bazéne a na súkromnej pláži obsluhovanej kvalifikovaným rekreačným personálom. Má vynikajúce hodnotenie.

Dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. Nachádza sa na ňom väčšina ubytovacích zariadení po svete cez ktorú pravidelne rezervujú ubytovanie milióny ľudí.

Alternatívne môžete hľadať ubytovanie na portáli „Airbnb.com, kde môžu vlastné ubytovanie v bytoch či domoch ponúkať aj miestni.

? POŽIČANIE AUTA ?
Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Počas aktuálnej situácie veľa z vás potrebuje cestovné poistenie s krytým COVID alebo najlacnejší RT-PCR test už od 36,90€. Všetky informácie o poistení alebo testoch nájdete v priložených linkoch.

?️ Čo sa oplatí navštíviť? ?️
Keď už budete v Abu Dhabi, môžete si urobiť výlet aj do Dubaja. Všetko, čo potrebujete vedieť pred cestou do Dubaja, nájdete v našom článku

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

VEĽKÁ NOC: ABU DHABI z Viedne za 92€!

VEĽKÁ NOC: ABU DHABI z Viedne za 92€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?