VEĽKÁ NOC: ABU DHABI z Viedne za 92€!

Veľkonočné sviatky môžete stráviť v teple pri mori v Abu Dhabi alebo v Dubaji s letenkami za skvelých 92€!

V tomto období budú v Emirátoch teploty nad 30 stupňov, avšak treba si dať pozor na Ramadán, počas ktorého môžu byť nejaké obchody počas dňa zatvorené.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 15-22.04.2022. V piatok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v piatok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Wizzair. Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Vždy pred odletom si však overte informácie o krajine na stránke MZV

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Abu Dhabi
92€
napr. 15-22.04.2022

🏠 Kde hľadať lacné ubytovanie? 🏠

TIP: 5* Millennium Place Barsha Heights Hotel nachádza se pri tyrkysových vodách Perzského zálivu, neďaleko úžasného prezidentského paláca. Užívať si môžete širokú škálu aktivít pri nádhernom bazéne a na súkromnej pláži obsluhovanej kvalifikovaným rekreačným personálom. Má vynikajúce hodnotenie.

Dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. Nachádza sa na ňom väčšina ubytovacích zariadení po svete cez ktorú pravidelne rezervujú ubytovanie milióny ľudí.

Alternatívne môžete hľadať ubytovanie na portáli „Airbnb.com, kde môžu vlastné ubytovanie v bytoch či domoch ponúkať aj miestni.

🚗 POŽIČANIE AUTA 🚗
Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Počas aktuálnej situácie veľa z vás potrebuje cestovné poistenie s krytým COVID alebo najlacnejší RT-PCR test už od 36,90€. Všetky informácie o poistení alebo testoch nájdete v priložených linkoch.

🕵️ Čo sa oplatí navštíviť? 🕵️
Keď už budete v Abu Dhabi, môžete si urobiť výlet aj do Dubaja. Všetko, čo potrebujete vedieť pred cestou do Dubaja, nájdete v našom článku

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.