Valentín v Londýne s letenkami za 58€

buckinghamský palác
By: 2benny - CC BY 2.0

Prekvapte svoju polovičku a namiesto klasického darčeku pre ňu pripravte niečo špeciálne. Paríž je dobrá klasika, avšak na Valentínske termíny sú letenky pomerne drahé, aspoň v porovnaní s inými termínmi. Do úvahy pripadá Londýn, ktorý má určite čím konkurovať a viete sa tam dostať z Bratislavy za výbornú cenu v ten správny čas. 

Priletieť do Londýna môžete doobeda alebo večer 13.februára a odlet z Londýna späť je potom zase v podvečerných hodinách 15.februára. V prípade, že máte o tieto letenky záujem, tam budete letieť na letisko Londýn – Stansted a späť z letiska Londýn – Luton. 

V cene letenky od spoločnosti RyanAir je príručná batožina o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a ďalšia malá taška 35 x 20 x 20 cm, napríklad na notebook.  V prípade, že sa potrebujete nabaliť viac, čo však na tých pár dní snáď nebude treba, za letenky si budete musieť priplatiť. Viac o batožine a RyanAir píšeme tu:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina


 

Valentín v Londýne

 Odlet: Bratislava  |  Termín: 13.2.- 15.2.2016  |  Cena: 58€

Rezervovať

bratislava - londýn8


Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite stránky booking.com, s veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov zaplatíte až keď tam prídete(veľa krát za akciové ceny) a za storno neplatíte nič. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?