VALENCIA s odletom z VIEDNE – krátky výlet s letenkami od 20€!

Na dnes tu pre vás máme tip na výhodné letenky do Valencie na túto jeseň. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sa dajú kúpiť už od 20€!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, za letenky zaplatíte stále veľmi dobrých 30€!

Čo je ten Wizz Discount Club? Ide o členstvo spoločnosti WizzAir, ktoré vám umožňuje nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavami, ktoré sú bežne 15-20€. Stojí pritom pre dvojicu dohromady iba 30€ na rok a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe leteniek, pričom zľava sa vám uplatní už aj na aktuálne kupované letenky.

Ako príklad takéhoto lacného termínu môžeme uviesť 4-6.11.2019. Vo Valencii teda budete dva dni a na ten tretí ráno odlietate naspäť. Prípadne v termíne 6-11.11.2019 kúpite letenky od 30€.

V cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste potrebovali aj väčšiu príručnú batožinu tak si celkom priplatíte +30€. Na tých pár dní sa oplatí teda zbaliť naľahko.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
od 20€
4-6.11.2019

Tip na ubytovanie

Pensión Alicante – ubytovanie v centre mesta, pri ktorom zaplatíte ako dvojica na 2 noci 64€ – 32€/osoba, 16€/osoba/noc.

Prípadne viac ako 900 zariadení vo Valencii nájdete na tejto stránke – stačí si vybrať.

letenky z Viedne do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?