VALENCIA na predĺžený víkend – letenky z Viedne za 25€!

Valencia, City of the Arts and Sciences

A čo by ste povedali nad jesenným výletom do Valencie? Spiatočné letenky na predĺžený víkend počas novembra sú dostupné už za 25€!

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 26-29.11.2021. V piatok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Za 24€ sa dá potom letieť aj v dlhšom termíne 24-29.11.2021 s odletom v stredu a návratom v pondelok.

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
25€
napr. 26-29.11.2021

Tip na ubytovanie

Casual del Cine Valencia2** ubytovanie v centre Valencie s veľkým množstvom pozitívnych hodnotení(viac ako 1700) s priemerom 8,5/10(za polohu až 9,6/10). Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi, prípadne klimatizáciou. Od trhu budete vzdialení len 500 metrov, botanickej záhrady 1 km a oceanária 3,2km. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 170€ – 85€/osoba, 28€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Valencie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)