VALENCIA + BARCELONA – májový výlet s letenkami za 26€!

valencia barcelona

Čo tak si spraviť v máji výlet po východe Španielska? Máme tu pre vás tip na letenky, pri ktorých uvidíte Valenciu aj Barcelonu – dve krásne španielske mestá!

Ide v tomto prípade o kombináciu jednosmerných leteniek z Budapešti do Valencie a z Barcelony do Budapešti. Je treba teda spraviť dve rezervácie. Dohromady zaplatíte iba 26€!

Myslite rovnako na to, že medzi Valenciou a Barcelonou si ešte musíte vybaviť dopravu navyše – už podľa uváženia, či chcete iba presun medzi oboma mestami, alebo sa ešte niekde zastaviť. No nižšie pridávame aj tip na veľmi lacnú možnosť presunu medzi mestami už za 5€!

Kedy sa ale letí? Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 15-23.5.2024. Celý výlet teda potrvá 8 dní – od stredy do štvrtku budúceho týždňa.

Ide o akciovú cenu, ktorá môže byť pokojne už o niekoľko hodín výrazne vyššia. Ak máte o letenky záujem a aj v dobe čítania článku je cena stále 26€, odporúčame radšej dlho neváhať.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Valencia
13€
15.5.2024
Barcelona
Budapešť
13€
23.5.2024

Ako sa dostať z Valencia do Barcelony za 5€?

Medzi oboma mestami jazdia pravidelne autobusy spoločnosti Alsa. Ceny sú rôzne – no ak by ste si dnes chceli zarezervovať lístok na 18.mája, viete nájsť lístok na autobus aj za 5€. Rezervovať môžete priamo na stránkach autobusového dopravcu.

VALENCIA + BARCELONA - májový výlet s letenkami za 26€!

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)