V zime na FLORIDU – s Air France do Miami za 469€!

Miami Beach

Zimná dovolenka v teple? Čo tak skúsiť slnečnú Floridu? Máme tu pre vás tip na akciové letenky Air France do Miami už za 469€ za let tam aj naspäť dohromady!

Francúzska letecká spoločnosť Air France patrí k absolútnej svetovej špičke. V tohtoročnom hodnotení SKYTRAX získala ocenenie 7. najlepšej aerolinky sveta. V Európe skončila na prvom mieste.

Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky v množstve termínov od januára do marca 2024 – na dlhšie aj kratšie dovolenky.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke. (Ak by vám v niektorom termíne ukazovalo vyššiu cenu, treba poskúšať iné. Niekde už cena stúpla.)

Prestupuje sa jedinýkrát v Paríži. V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 35cm x 25cm + menšiu tašku s rozmermi 40x30x15cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Miami
469€
január – marec 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?