UGANDA z Budapešti – akciové letenky za 419€!

Krajina v Ugande

Akciové letenky na africké dobrodružstvo! Dnes tu pre vás máme tip na letenky do menej preskúmanej africkej krajiny – do Ugandy! 

Brussels Arilines momentálne ponúka letenky z Budapešti do Entebbe už za 419€ za let tam aj naspäť dohromady!

Prestupuje sa jedinýkrát v Bruseli a  v základnej cene je možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu – 1ks do 8 kg (55cm x 40cm x 23cm) + 1ks do 2 kg (40cm x 30cm x 10cm). Ďalšia batožina sa dá v prípade potreby dokúpiť. Termíny sú dostupné v dátumoch od novembra 2023 do marca 2024 – kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Alternatívne sa dá za 529€ letieť s Turkish Airlines vo väčšom množstve termínov(od októbra do mája) a v cene je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu. Kalendár termínov nájdete v tomto prípade na tejto stránke.

V oboch prípadoch – ak vám niektorý termín nefunguje, znamená to, že sa najlacnejšie letenky v danom dátume už rozpredali a treba vyskúšať iný.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Entebbe
419€
november 2023 – marec 2024
Viedeň
Entebbe
529€
október 2023 – máj 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

My na rezerváciu využívame predovšetkým dva portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi ubytovacími portálmi. Ak je to všade viac menej podobné, tak rezervujeme najčastejšie cez booking.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?