TOSKÁNSKO koncom leta – letenky za 31€!

letenky z Viedne do Toskánska

Pisa, Florencia, Siena či Arezzo. To je len niekoľko krásnych toskánskych miest, ktoré si získali srdcia miliónov turistov.

Dnes tu pre vás máme tip na lacné letenky koncom leta, pri ktorých vás let tam aj naspäť bude stáť dohromady iba 31€!

Konkrétne je možné za túto čiastku letieť v termíne 10-17.9.2019. Čiže budete mať celý týždeň na spoznávanie krás tohto regiónu.

Celý kalendár termínov prípadne nájdete na tejto stránke.

Čo sa týka batožiny – zobrať si so sebou môžete iba menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm tak si treba priplatiť priority boarding. Ten za oba lety stojí dohromady +18€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Pisa
31€
10-17.9.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Po letných prázdninách idú aj ceny za prenájom auta trošku nižšie. Napríklad v uvedenom termíne začínajú ceny na celý týždeň už na 69€

To znamená, že ak by ste išli na výlet napríklad vo štvorici, auto by vás stálo cca 17€/osoba + benzín.

Ponuky autopožičovní si viete pozrieť na webe Rental Cars . Je to dobrý porovnávač cien + my máme s nimi aj dobré skúseností pri rezervovaní.

Kde hľadať ubytovanie?

Prvou voľbou by mal byť vždy Booking.com – nájdete tu ubytovacie zariadenia od výmyslu sveta. A nie náhodou patrí tento portál bezkonkurenčne v našich končinách k špičke medzi webmi na rezerváciu ubytovania.

Máme s nimi mnohé skúsenosti. Rezervovali sme cez nich ubytko desiatky a desiatky krát a nikdy nebol problém.

A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte môžete skúsiť Airbnb.com. Tu naopak ponúkajú svoje ubytká miestni. Často krát vo svojich nevyužívaných bytoch – prípadne vám vyhradia jednu izbu priamo pre vás. A vedia tu byť aj dosť dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

TOSKÁNSKO koncom leta - letenky za 31€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?