TOSKÁNSKO: FLORENCIA z Viedne – letné letenky s Austrian Airlines za 169€!

mesto Florencia západ slnka

Spoznajte dychberúce Toskánsko! Máme tu pre vás tip na letné letenky z Viedne do Florencia za 169€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa s kvalitnou rakúskou aerolinkou Austrian Airlines, pričom termíny sú dostupné na obdobie od augusta do novembra 2023. Ako zaujímavý tip na výlet môžeme uviesť termín 29.8-4.9.2023. Letíte v utorok, vrátite sa v pondelok – pričom v utorok a piatok sú štátne sviatky. 

Celý kalendár termínov si ale prípadne viete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si okrem menšej batožiny 40cm x 30cm x 10cm aj väčšiu 55cm x 40cm x 23cm. U nízkonákladoviek ako WizzAir či Ryanair by ste si za túto možnosť priplácali navyše. U Austrianu to už je zahnuté v cene.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Florencia
169€
napr. 29.8-4.9.2023.

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na letenky

Hotel Aida 2* ubytovanie vo Florencii s viac ako 1500 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Izby majú klimatizáciu, TV, WiFi aj vlastnú kúpeľňu. Piazza del Duomo di Firenze je vzdialené asi 2km od hotela(20 minút peši). Za 6 nocí zaplatíte ako dvojica 850€ – 425,00€/osoba, 70,83€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Florencie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 2.3 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?