TOSKÁNSKO: FLORENCIA z Viedne – letné letenky s Austrian Airlines za 169€!

mesto Florencia západ slnka

Spoznajte dychberúce Toskánsko! Máme tu pre vás tip na letné letenky z Viedne do Florencia za 169€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa s kvalitnou rakúskou aerolinkou Austrian Airlines, pričom termíny sú dostupné na obdobie od augusta do novembra 2023. Ako zaujímavý tip na výlet môžeme uviesť termín 29.8-4.9.2023. Letíte v utorok, vrátite sa v pondelok – pričom v utorok a piatok sú štátne sviatky. 

Celý kalendár termínov si ale prípadne viete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si okrem menšej batožiny 40cm x 30cm x 10cm aj väčšiu 55cm x 40cm x 23cm. U nízkonákladoviek ako WizzAir či Ryanair by ste si za túto možnosť priplácali navyše. U Austrianu to už je zahnuté v cene.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Florencia
169€
napr. 29.8-4.9.2023.

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na letenky

Hotel Aida 2* ubytovanie vo Florencii s viac ako 1500 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Izby majú klimatizáciu, TV, WiFi aj vlastnú kúpeľňu. Piazza del Duomo di Firenze je vzdialené asi 2km od hotela(20 minút peši). Za 6 nocí zaplatíte ako dvojica 850€ – 425,00€/osoba, 70,83€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Florencie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 2.3 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)