TOP! Nantes z Viedne za 10€!

Po včerajších lacných letenkách od Volotea do Marseille tu pre vás máme ďalšie zaujímavé francúzske mesto – Nantes. Letenky s odletom z Viedne začínajú už na 10€!

Termínov je dostupných zatiaľ celkom dosť počas októbra 2017, každopádne letenky sa budú pravdepodobne veľmi rýchlo po zverejnení vypredávať. Preto ak máte o ne záujem, neváhajte ani sekundu.

Ku kalendáru termínov sa dostanete priamo na stránkach Volotea, keď zadáte hocjaký termín do vyhľadávacieho formuláru na stránke. Ukáže vám to kalendár s dostupnými letmi a ich cenovkami.

Členstvo Supervolotea nie je potrebné. Dá sa za túto sumu nakupovať aj ak nie ste členmi ich prémiového klubu. Ak vám to ukazuje vyššiu cenu ako uvádzame, letenky za najnižšiu cenu sa v danom termíne vypredali.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Za tip ďakujeme fanúšikovi Lackovi Stankovi

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nantes
10€
napr. 16-20.október 2017

Ubytovanie

Klasické hotely či hostely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, kde sa združujú ponuky mnohých rezervačných portálov. Získate tak širokú ponuku zariadení s prehľadom cien na jednotlivých weboch.

Určite sa pozrite aj na stránky Airbnb.com, kde má každý možnosť prenajať svoju izbu, byt či dom. Dajú sa tu nájsť veľmi pekné ponuky za často krát omnoho nižšie ceny.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Nantes

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno