TOP! ISLAND ešte lacnejšie – letenky už od 64€!

Island krajina

Len predvčerom sme vám písali o lacných letenkách na Island počas Veľkej Noci s výbornou cenovkou 86€. Dnes za tieto letenky vďaka akcii spoločnosti WizzAir zaplatíte ešte o niečo menej – iba 64€!

Táto cena platí pre členov WIzz Discount Club. Každopádne kupovať to ako nečlen sa to absolútne neoplatí. Ceny sú momentálne pre nečlenov o viac ako 40€ vyššie. Členstvo pre dvoch stojí dohromady iba 30€ a aj keď si rozpočítate túto sumu na samotné letenky, tak stále budete letieť za krásnu cenu. Viac si o tom prečítajte v našom článku.

Letieť môžete v termíne 10-24.4.2017. Pri letoch z Katovíc sa viete dostať na cenu 65€, pri letoch z Budapešti na 79€ a ak si skombinujete let tam z Budapešti a späť do Katovíc(musíte kúpiť dve jednosmerné letenky), let vás budú stáť iba 64€.

Zobrať si so sebou za najnižšiu cenu môžete iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 65€
10-21.4.2017
Budapešť
Reykjavik
od 79€
10-21.4.2017

Ako sa dostať do Katovíc?

Do Katovíc sa dá dostať najlepšie autom, alebo z Bratislavy do Katovíc chodí pravidelná autobusová linka  2x denne (polskibus.com), ceny začínajú od 10 € za spiatočný lístok, alebo kombináciou vlaku a autobusu Regiojet alebo Leoexpress zo Žiliny cez Ostravu. Z vlakovej/autobusovej stanice v Katoviciach sa na letisko vzdialené viac ako 30 km dá najlepšie dostať prostredníctvom minibusov, ktoré prevádzkujú viaceré spoločnosti za 5 €/osobu.
 

Ubytovanie

Island nepatrí k tým najlacnejším krajinám, preto rátajte s tým, že ceny môžu byť trošku vyššie – avšak všade, keď sa chce sa dá cestovať lacno a aj ubytovanie sa dá nájsť za prijateľné ceny.

Ak budete hľadať hotely a hostely, odporúčame skúsiť HotelsCombined.com, ktoré v sebe majú ponuky množstva ubytovacích portálov.

Pre ponuky miestnych využite super službu Airbnb.com. Ak v nej ešte nie ste zaregistrovaní, urobte tak napríklad cez tento odkaz – získate tak vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Island

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)